Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 20.08.2019 Şu Anda Online:138 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

eMule++ indir → İnternet Dosya Paylaşımı

eMule++

eMule++ Editör Açıklaması:
Ünlü dosya paylaşım programının çeşitli programcılar ve beta testerlar tarafından bazı küçük hataları düzeltilmiş son sürümü. Programı eDonkey2000 ağı üzerinden dosya çekmek için kullanabilirsiniz ayrıca programla ağdaki her türlü dosyayı indirebilirsiniz, dosya türü kısıtlaması yok. Herşeyden önce kaynak kodu erişime açık olduğundan "Gizli kapaklı işler dönüyor mu?" gibi bir endişeniz olmuyor.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, mp7indir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.eMule++ indir ( Download )


İndirme Notu :eMule++ Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com eMule++ program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
eMule Xtreme Mod
Ares Regular Edition
BitTorrent PRO
ZebShare
TrustyFiles
Piolet
BearFlix Pro
ZipTorrent
DC++
eDonkey2000
Arctic Torrent
Shareaza
VideoPut Türkçe Yama
Phex
BitComet
1Folder Lite
eMule Plus
Kazaa Preview Extractor
Gnucleus
Kazaa Media Desktop
XoloX
G3 Torrent
Kiwi Alpha
Grokster
BitSpirit
Ares Flash Downloader
SendLink
BadBlue
CyberFresco
iMesh
Free YouTube Uploader
NeoNapster
BearFlix
LDC++
Wrapster
Ares Lite Edition
Soulseek
ExoSee
TrustyFiles Pro
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi