Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 03.07.2020 Şu Anda Online:138 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

eMule++ indir → İnternet Dosya Paylaşımı

eMule++

eMule++ Editör Açıklaması:
Ünlü dosya paylaşım programının çeşitli programcılar ve beta testerlar tarafından bazı küçük hataları düzeltilmiş son sürümü. Programı eDonkey2000 ağı üzerinden dosya çekmek için kullanabilirsiniz ayrıca programla ağdaki her türlü dosyayı indirebilirsiniz, dosya türü kısıtlaması yok. Herşeyden önce kaynak kodu erişime açık olduğundan "Gizli kapaklı işler dönüyor mu?" gibi bir endişeniz olmuyor.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, mp7indir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.eMule++ indir ( Download )


İndirme Notu :eMule++ Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com eMule++ program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
WiPeer
Kiwi Alpha
AbleGet
µTorrent
Piolet
VideoPut
Soulseek
eMule++
G3 Torrent
BadBlue
KCeasy
Audiogalaxy Satellite
Shareaza
FreeWire
eMule Xtreme Mod
eMule Plus
Azureus
MuzIRC
Warez P2P Client
VideoPut Türkçe Yama
Gnucleus
WinMX
Uploader
eDonkey2000
BitSpirit
BearShare
NeoNapster
XoloX
Favorist - İnterneti Pay
1Folder Lite
PC-Mac-Net FileShare Lite
Ares Link Koleksiyonu Olu
Free YouTube Uploader
Arctic Torrent
BeamFile
Turbo Torrent
Ares Lite Edition
ZebShare
iMesh
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi