Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 18.06.2019 Şu Anda Online:138 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Kiwi Alpha indir → İnternet Dosya Paylaşımı

Kiwi Alpha

Kiwi Alpha Editör Açıklaması:
GnucDNA tabanlı bir dosya paylaşım programı olan Kiwi Alpha, Morpheus isimli başarılı p2p programının kullandığı sistemi kullanıyor. innDirme işlemi yaptığı ağlar arasında:
Gnutella
G2
Morpheus
LimeWire
BearShare
Grokster
Gnucleus
Swapper
Shareaza

Bir çok ağı desteklemesi güzel bir özellik. Diğer programlarda da olduğu gibi film, müzik, dizi, resim ve daha bir çok şey innDir`ebilirsiniz.
Program, bir eksikliğini şöyle anlatmış. Bu eksiklik chat ve çalıcı özelliği olmaması. Üretici, bu özelliklerin gereksiz olduğunu, bu programın sadece dosya bulma ve indirme işlevine konsantre olduğunu söylemiş. Chat için katılsamda bir çalıcı ya da oynatıcı olmaması büyük bir eksiklik. Özelliklede fake dediğimiz sahte paylaşımların çok sık olduğu bir dönemde.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, mp7indir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.Kiwi Alpha indir ( Download )


İndirme Notu :Kiwi Alpha Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Kiwi Alpha program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Audiogalaxy Satellite
WinMX
BearFlix
eXeem
Phex
Kazaa Media Desktop
KCeasy
XoloX
FolderShare
Kazaa Lite Resurrection
Ares Regular Edition
ABC
Morpheus Ultra
BitComet
Wrapster
PC-Mac-Net FileShare Lite
LimeWire Basic
BearShare
Ares Lite Edition
WiPeer
BearFlix Pro
Piolet
ZebShare
NeoNapster
TrustyFiles Pro
BeamFile
Uploader
Blubster
SendLink
Azureus
eMule Xtreme Mod
Soulseek
Favorist - İnterneti Pay
eMule Plus
ZipTorrent
Ares Flash Downloader
AbleGet
BadBlue
G3 Torrent
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi