Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 03.07.2020 Şu Anda Online:164 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

BitTorrent PRO indir → İnternet Dosya Paylaşımı

BitTorrent PRO

BitTorrent PRO Editör Açıklaması:
Hiç kuşkusuz geniş bant bağlantının internet kullanıcılarına en büyük hediyesi dosya paylaşım ve innDirme(download) yöneticisi programlar. İşte Bittorent PRO programı bu iki vazgeçilmez uygulamayı bir araya getirerek hem internet kullanıcılarının Torrent ağlarından dosya innDirmesini sağlıyor, hem de innDirmeye çalıştığınız dosyaları yönetmenize izin vererek başıboşluğu ve düzensizliği ortadan kaldırıyor. Basit bir tarifle BitTorrent PRO programı hem BearShare P2P uygulamasının sağlamlığına, hem de Internet Download Manager yükleme yöneticisi uygulamasının hızına sahip. Programla birlikte;

• Torrent linklerini tıklayarak innDirmeye başlayabilir
• İnnDirme listesini düzenleyebilir
• İnnDirme ve gönderme hız limitlerini ayarlayabilir
• İnnDirme ve gönderme bağlantı limitlerini ayarlayabilir
• Durdurduğunuz veya beklemeye aldığınız yüklemelere devam edebilir
• Bilgisayarınızda bulunan herhangi bir dosyası torrent`e çevirerek paylaşıma açabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerine rağmen innDirmeye çalıştığınız dosyaya en az bir kullanıcının bağlanarak innDirmesine izin vermek zorundasınız. Aksi takdirde innDirme hızınızda büyük ölçüde kısıntı yapılıyor. Ayrıca programın entegre bir Torrent arama özelliği yok. Bunun anlamı Torrent linklerini internetten arayarak bulmanız gerekiyor. Ayrıca yazılım, çalışması için Java Runtime Environment`e ihtiyaç duyuyor.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, mp7indir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.BitTorrent PRO indir ( Download )


İndirme Notu :BitTorrent PRO Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com BitTorrent PRO program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Kazaa Lite Resurrection
Kiwi Alpha
FolderShare
1Folder Lite
Uploader
VideoPut Türkçe Yama
WinMX
Shareaza
Ares Flash Downloader
Kazaa Media Desktop
BitSpirit
LDC++
DC++
NeoNapster
K - Lite
Cabos
MuzIRC
G3 Torrent
eXeem
ABC
eDonkey2000
Phex
µTorrent
iMesh
BearShare
TrustyFiles Pro
BearFlix
Favorist - İnterneti Pay
Grokster
Free YouTube Uploader
Ares Regular Edition
Morpheus Ultra
BitTorrent PRO
BitComet
Kazaa Preview Extractor
Piolet
CyberFresco
BearFlix Pro
KCeasy
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi