Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 26.05.2019 Şu Anda Online:145 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Ares Flash Downloader indir → İnternet Dosya Paylaşımı

Ares Flash Downloader

Ares Flash Downloader Editör Açıklaması:
Ares Flash Downloader çeşitli p2p ağlarından dosya bulup innDirmenizi sağlayan güzel bir program. Program sayesinde popüler p2p ağlarında (Kazaa, Limewire, Morpheous, Ares Galaxy, IMesh, Bittorent vs) arama yapabilir, istediğiniz dosyaları kolayca bulabilirsiniz.

Ayrıca innDirme işleminin normalden hızlı olduğunu ve çoklu-host indirme teknolojisine (SWAMP) borçlu olduklarını belirtiyorlar.

Bunun dışında;
Proxy firewall`dan geçerek innDirme yapabilme
Dosya önizlemesini innDirebilme
İçinde barındırdığı oynatıcı sayesinde media dosyalarını organize etme imkanı tanıma (Mp3`leri oynatma, videoları izleme, resim görüntüleme vs) gibi gelişmiş özelliklere de sahiptir.

Windows NT/2000/XP/2003 Server işletim sistemlerinde çalışan Ares Flash Downloader programını ücretsiz olarak sitemizden temin edebilirsiniz.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, mp7indir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.Ares Flash Downloader indir ( Download )


İndirme Notu :Ares Flash Downloader Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Ares Flash Downloader program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
LimeWire Basic
K - Lite
LDC++
VideoPut Türkçe Yama
BitTorrent PRO
WinMX
BadBlue
Grokster
Kiwi Alpha
SendLink
Gnucleus
MuzIRC
Azureus
FolderShare
Kazaa Lite Resurrection
ExoSee
DC++
KCeasy
Kazaa Media Desktop
Piolet
XoloX
Ares Regular Edition
Favorist - İnterneti Pay
ZebShare
Free YouTube Uploader
ZipTorrent
G3 Torrent
WiPeer
Morpheus Ultra
iMesh
eXeem
eMule Plus
Ares Link Koleksiyonu Olu
Kazaa Preview Extractor
1Folder Lite
Shareaza
Ares Flash Downloader
BearFlix
Ares Lite Edition
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi