Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 31.01.2023 Şu Anda Online:162 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Stellarium indir → Araçlar Çeşitli

Stellarium

Stellarium Editör Açıklaması:
Stellarium, amatör ve profesyonel gökbilimcilerin kullanabileceği üç boyutlu bir uzay simülasyonudur. Yıldızlar, galaksiler, meteorlar, gezegenler ve daha birçok gök cismini takip edebilirsiniz. Bu program sayesinde bulunduğunuz kordinatları girerek gerçek zamanlı ve üç boyutlu bir şekilde, gök cisimlerinin sizin bulunduğunuz yere göre ne zaman nerede olacağını görebilir ve bu sayede teleskopunuzla onları takip edebilirsiniz. Bu gök cisimlerini bulmanızı kolaylaştıracak olan bir diğer önemli özellik ise programda gök cisimlerinin yönlerini ve hangi kordinatlarda bulunduğu da yazıyor. Program size 120.000`den fazla gök cismini yakından görme olanağıda sunuyor.

Programın diğer önemli özellikleri ise: Saman yolunu gerçekçi bir şekilde görebilme olanağı, kuvvetli yakınlaştırma olanağı, zamanın ileri veya geri sarılarak o anki gök cisimlerinin konumlarını görebilme olanağı, yıldız kaymalarının görülebilmesi, görüntü kaydetme olanağı, bulunduğunuz yer eğer kırlık bir alansa kırlık, dağlık bir alansa dağlık bir alan seçebilirsiniz, isterseniz programınızı balık gözü veya teleskop efektine ayarlayabilir ve bu ayarlarla gök cisimlerini takip edebilirsiniz, dilediğiniz gök cismini fare ile seçtiğinizde bulunduğunuz yere olan uzaklığını, kendi ekseni etrafındaki dönüş süresini ve yerçekim kuvvetini öğrenebilirsiniz. Ayrıca program ek programcıklara gereksinim duymadan çalışabilmektedir.Stellarium indir ( Download )


İndirme Notu :Stellarium Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Stellarium program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
PrimoPDF
AP Guitar Tuner
MIRV 2000
UserHealth
Sky Calendar
HotKey CD-Eject
4WomenOnly
Mini Kontrol
ZoneTick World Time Zone
Sleep Timer
Teknik Servis Programı
FontPage
AppSounds
Odacı Döviz
Adsen FavIcon
ShowPass
Amp İhale Otomasyonu
ExtManage
GameWatch
PaperCut Quota
Adobe Reader
PC On/Off Time
Capiche
Solid Converter DWG
KnowledgeBASE
12Ghosts Replace
Resmi Gazete Arşivi
DSA - Poyraz
Togglemouse
12Ghosts ProfileCopy
Power Tab Editor
Bayzun Kur Takip
LanTalk XP
Password Recovery Tools
AKINSOFT Octopus FiyatMat
Visual Labels
Mis
AlparySoft VideoLock for
CHM2PDF Pilot
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi