Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 03.03.2024 Şu Anda Online:163 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Zip Genius Suite Edition indir → Araçlar Arşivleme (Sıkıştırma/Açma)

Zip Genius Suite Edition

Zip Genius Suite Edition Editör Açıklaması:
Sıkıştırma programlarına para vermek istemeyenlerdenseniz ZipGenius’a bayılacaksınız. Çünkü WinZip’in yapabildiği hemen her şeyi yapabiliyor..

Bilindiği gibi Windows Me’den itibaren tüm yeni çıkan Windows sürümleri ZIP dosya desteğine sahip. ZIP dosyalarını açıp içerisindeki dosyaları kopyalayabiliyor, herhangi bir klasördeki dosyaları sıkıştırabiliyoruz.
Windows’un bu özelliği, çoğu kullanıcı için WinZip uygulamasının kullanımını gereksiz kılıyor. Buna karşın WinZip’in sunduğu ZIP dosyalarını EXE’ye çevirme, sağ tıklayıp sürükleyerek açma gibi pratik özellikler bazılarımızın WinZip’i tercih etmemize yol açıyordu. Buna karşın WinZip artık 30 gün içerisinde lisanslanmadığı takdirde çalışmaz hale geliyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi zaten Windows’un son sürümleri ile popülerliğini yitiren WinZip’i bundan böyle fazla kullanan olacağını sanmıyoruz. WinZip’in sunduğu pratik özellikleri içeren başka bir uygulama arayanların fazla uzağa bakmasına gerek yok. ZipGenius ile ZIP, JAR, 7z, EAR, WAL (Winamp), WMZ, WAR, XPI, PK3, SQX, CAB, RAR, ACE, TAR, TAZ, TGZ, GZ, Z ve BZ2 uzantısını taşıyan sıkıştırılmış dosyaları açabilir, ZIP formatında arşivler oluşturabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulan ZipGenius sağ fare menülerin nimetlerinden faydalanıyor ve arşivleri sağ tıklayarak açmanıza izin veriyor. Dilerseniz oluşturduğunuz herhangi bir arşiv dosyasının üzerine sağ tıklayıp EXE (SFX) haline getirebiliyorsunuz. ZipGenius’un diğer özellikleri arasında 4 GB’lık dosya desteği, görünüm değişimi, sıkıştırma oranı seçimi, Readme.txt dosyalarının otomatik açılması, ZIP dosyası tamiri, birden fazla arşivi sırayla açma, favori klasörler ve arşiv içinde arama gibi yetenekler bulunuyor.Zip Genius Suite Edition indir ( Download )


İndirme Notu :Zip Genius Suite Edition Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Zip Genius Suite Edition program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Ultimate Zip
PKZip for Windows
UnPacker
12Ghosts Zip2
WinUHA 2.0 (2005.02.27)
Ace Zip
PowerArchiver 2007
Crypcrap
CAM UnZip
Rar Repair Tool
HJ-zip
ExtractNow
ZipScan
ZipCentral
Freebyte Zip
CoffeeCup Free Zip Wizard
SFX Compiler
WinRAR
ASPack
Zip995
ACDZip
StuffIt Standard Edition
BitZipper (Almanca)
jZip
WinAce
ZipMagic
Zip Genius Suite Edition
ALZip
HTMLZip
Asoza Dosya Sıkıştır
QuickZip
WinRAR (Türkçe)
IZArc
Zip Office Classic
PowerZip
ExpressZip
Universal Extractor
TurboZIP
BitZipper
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi