Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 20.06.2021 Şu Anda Online:165 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Ovulation Calendar indir → Araçlar Çeşitli

Ovulation Calendar

Ovulation Calendar Tanıtım:
Ovulation Calendar kadınlar için bir program. Hamilelik ya da hamile kalmamak için kadınlar tarafından kullanılan yöntemlerden biri olan takvim metodunun bilgisayar ortamına aktarılmış hali. Bu sayede daha kolay ve görsel takip yapabilirsiniz.

Programın içinden istediğiniz bilgileri girdikten sonra (aybaşı dönem uzunluğu, en son dönem gibi) en verimli ya da verimsiz günleriniz hesaplanır. Bu günler program içinde daha kolay anlaşılması için farklı renklerde gösterilir. Ayrıca program, bu çıkan sonuçlara göre bebek cinsiyetini de tahmin edebilir.

Yumurtlama zamanını tespit edebilmek için takvim üzerinde gerekli bilgileri girmelisiniz. `Edit` tuşuna basarak aybaşı döngünüzde, son aybaşı döneminizin ilk gününü işaretleyip, alt kısımda bulunan aybaşı uzunluğunu (varsayılan 28 gündür), luteal evre uzunluğunu (varsayılan 14 gündür) girdikten sonra takviminiz oluşturulur. İstenmeyen hamilelikten kaçınmak ya da tersi için en verimli/verimsiz yumurtlama günleriniz hesaplanır.

Program içindeki takvimde verimli günler yeşil renk ile; verimli olmayan günler beyaz renk ile gösterilir. Aybaşı akış günleri kırmızı renk ile belirtilir. En verimli gün yumurtlama günü ve koyu yeşil arkaplan içinde bir açık yeşil daire de gösterilir. Kalp simgesi, arzulanan cinsiyetteki bir bebeği düşünmek için olumlu olan günleri; dur simgesi ise bu günlerde ilişkiden kaçınılması gerektiğini gösterir.

Program sistem tepsisine (saatin yanı) yerleşerek çalışır ve önemli değişmeleri size hatırlatır. Programın dili sadece İngilizce.

Programı 45 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanlı fiyatı ise 34$`dır.Ovulation Calendar indir ( Download )


İndirme Notu :Ovulation Calendar Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Ovulation Calendar program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Blogger For Word
Stok+Fatura
SphereXP
Menuet OS
ShutDown Plus
Alarm
A-PDF Number
Flash Admin
Start Menu Tuner
1 Click&Lock
ActiveLaunch
MoreMotion XML Editor
Ebook Maker
2nd Speech Center
Taskbar Calculator
KbStart 1.7
Teknik Servis Programı
Easy Phonebook
WorldFlash Gold
Sosi Player
PDF2EXE
Stellarium
World Times
Msn Messenger Nick Fabrik
FinePrint
Win Cleaner
HLStats
Borsa Disket Emri
Agelong Tree
ZoneTick World Time Zone
DSA - Poyraz
EğriÇiz
ProMedia
BadCopy Pro
Büyük Türkiye Projesi
Gift Ares (P2P Yaması Wi
MasterSplitter
True BoxShot
Multiple PDF Printer
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi