Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 03.07.2022 Şu Anda Online:159 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

TreePad SAFE indir → Araçlar Çeşitli

TreePad SAFE

TreePad SAFE Editör Açıklaması:
TreePad SAFE, çok kuvvetli üç farklı plânlamada çalışabilen, düzenleyici, PIM, kelime işlemci, fotoğraf albümü, web sitesi jeneratörü (Dinamik isteğe bağlı gönderme), kalıplarla çoklu-özel arama, 20 ve yukarı dilleri [spellcheck] destekleyen, eşanlamlı sayfa işaretleri, karakter haritası, tarih, favoriler, çoklu dosyaları gönderme ve alma yapabilen, şekiller, imaj resmleri, tür, şifre koruması ve gelişmiş şifreleme, bağlantı köprüleri vb. işlemleri yapabilen profesyonel bir yazılımdır.

Kullanıcılar her bir işlem için farklı yazılım kullanmakta ve bilgisayarda oldukça fazla yazılım barındırmaktadırlar. Resim işleme, işlenen dosyaları şifreleme, internette arama yapma, dosya aktarımı, kelime işlemci gibi yukarıda sayılan bir çok işlem için ayrı ayrı yazılımla çalışmaktadırlar. Hepsinin bir arada bulunduğu yazılımlar ise nadir bulunmaktadır.

Yazılım, kullanıcının tüm işlemlerini diğer şahıslardan korumaktadır. E-Postalar, metinler, bağlantı köprüleri vb. işlemlerinizi şifreleyerek koruma altına almaktadır.İnternette windows gezginini düzenleyerek gizlemekte, gözden geçirmekte, araştırmakta ve şekillerinizi koruma altına almaktadır. Algoritma şifreleme olarak TwoFish algoritmayı kullanmakta ve 256 bit şifreleme tekniği ile şifrelemektedir. Dünyaca ünlü [cryptographer] ve ünlü Blowfish algoritmanın yazarı tarafından geliştiren TwoFish en son bir şifreleme yöntemidir.

Gelişmiş ve temel mod (Advanced mode), size programın tüm özelliklerini kullanma imkanı vermektedir. Dosyaları internetten indirebilmekte ve gönderebilmektedir. Makale düzenlemesi ile yazılım, tamamen zengin metin düzenlemesi yapabilmektedir. Kullanıdığı yazı karakterleri arasında; cesur, italik, altını çizilmiş, üstü çizgili, satırın altına yazılmış harf veya rakam, satırın üstüne yazılan küçük harf, renk, font arka planı rengi, font adı, font büyüklüğü gibi imkanlar sunmaktadır. Paragraflarda ise; Sol, Hak, Merkez, Doğrulama, Normal, Alfabetik, Numaralandırma, Bereler, Kenarına yazan sol/yazı imkanları bulunmaktadır.

Yazılım şekillerde; kopyalayarak yapıştırma, dosya indirme ve dosya eklemek için imkan vermektedir. Yazılım, % 90 bitmap sıkıştırma oranlarını desteklemektedir. Desteklediği uzantılar arasında; png, jpg, gif, emf, wmf, ico ve bmp bulunmaktadır. Verileri doğal biçimlerinde saklamakta ve diğer resim dosyası tiplerine aktarabilmektedir. Bağlantı köprüsü yönetmeni ile yazılım, aktif bağlantı köprülerini desteklemektedir. Dahili düğümler/makalelere, belgelere, klasörler ve sabit diskinizdeki programlara, web sayfalarına, e-posta adreslerine, FTP bölgelerine çoklu bağlantı köprüleri sağlamaktadır. Tüm veri ve belgeleri kendiliğinden saklayabilmektedir. Yazılım, çok güçlü bir belgeleme aracıdır. Yalnızca birkaç fare tıklaması ile, verinizden html sayfaları yapabilirsiniz. Ayrıca, BMP`den EMF`ye, JPEG`ten GİF`e dosya aktarımı boyunca kendiliğinden dönüştürmektedir.

Yazılımın en önemli özelliklerinden birisi de dahili arama motoruna sahip olmasıdır. Herhangi bir makale için veritabanıyı belirleyebilmektedir. Yazılım, disklerinizin katalogları ve dizinleri kolayca oluşturarak her aranılan nesneye çok çabuk ulaşma imkanı sunmaktadır.

ÖZELLİKLER:
Html , metin ve RTF dosyalarını aktarabilmektedir.
Bir metin dosyasına herhangi bir veriyi aktarabilmektedir.
Bir web sitesine herhangi bir metin biçimini, şekilleri, dış bağlantı köprülerinin tüm tiplerini, dosyalar ve veriler arasında bağlantı köprülerini kurmakta ve birleştirmektedir.
TXT, RTF ve Html dosyalarını aktarabilmektedir.
Giden çoklu bağlantı köprülerinin birisinide dosyaları aktarmak için kullanmkatadır. Şekilleri (png, jpg, gif, bmp, emf, wmf ve ico) doğrudan aktarabilmektedir.
Tüm resim tiplerini, sıkıştırılmış ve tabii biçimlerinde saklamaktadır.
Alınan ve aktarılan tüm resimleri doğrudan kaydetmektedir.
Herhangi bir kişisel makale, html sayfası, zengin metin veya çözülmüş şifre dosyasını aktarabilmektedir.
Html, zengin metin veya çözülmüş şifre dosyaları, herhangi dosyayı bir makaleye aktarabilmektedir.
Ayrı bir program kullanmadan aktarma yapabilmektedir.
Bir Mind Manager [plugin] kullanmadan aktarma yapmaktadır.
Verileri 256 bit şifreleme tekniği ile şifrelemekte ve koruma altına almaktadır.TreePad SAFE indir ( Download )


İndirme Notu :TreePad SAFE Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com TreePad SAFE program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Professional Ajanda
Ercom PTS
Image2PDF Pilot
Bayzun Kur Takip
Flash Admin
DeskTool
Promek Taksitli Satış P
PDF Converter
Biorhytm
Bayzun Paralix
Okul Network (ON) 2000 Li
SizeFitter
File Spliter
PDF Maker DLL
FinePrint
Microsas DuzenleXP
Poweroff
Phone_Alert
Screensaver XP
Adensoft Audio/Data CD Bu
Advanced Printers Activit
(YK) Faloloji
ÖSS 2006 Puan Hesaplama
Easy-Copy
12Ghosts ProfileCopy
TCConverter Thermocouple
MoneyRecovery
Rüya Günlüğü
X-Shot 2002
Directory Printer
Netcam Watcher Profession
A-PDF PPT2PDF
Advanced eBook Inscriber
CookDojo Home Edition
Amp İhale Otomasyonu
Hair Pro
SİLSİLE Aile Soy Ağac
Ambar Takip Programı
Advanced CD Label Maker
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi