Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 06.06.2023 Şu Anda Online:158 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Şifreleyici indir → Araçlar Şifreleme - Güvenlik

Şifreleyici

Şifreleyici Editör Açıklaması:
Bu yazılımın asıl görevi dosya ve ofis dokümanlarını şifrelemektir. Yazılımda dünyaca tanınmış ve güvenilir olarak kullanılan Açık lisanslı "Blowfish" cipher (şifreleme) algoritması kullanılmıştır. 128 bit düzeyinde şifreleme yapmaktadır. Şifrelemeyi yazılımın veya bilgisayarın herhangi bir yerine değil tamamen şifrelenecek dokümanın kendi içine yapmakta ve başka bir yere iz bırakmamaktadır.

Yazılım tamamen Türkçe diline sahip bir Türk yazılımıdır. Şimdi dilerseniz bu yazılımı beraber tanıyalım ve Türk insanının neleri başardığını beraber görelim...

Yazılımın boyutu küçük olmasına rağmen oldukça iyi işler başarmakta ve hatasız bir şifreleme sağlamaktadır. Sade, anlaşılır ve oladukça basit bir kullanımı vardır. Yazılım tek tıklama ile açılmakta ve kurulum gerektirmemektedir. Ayrıca işlemleri tek bir tıklama ile kolayca yapabilme yeteneğine sahiptir.

Yazılım açıldığında iki ana bölüm ile karşımıza gelmektedir:

1. Şifreleyeceğimiz Nesneleri Seçeceğimiz Bölüm;
2. Şifreleme Bölümü;

Nesnelerin Seçim Bölümü; Dosya Ekle, Klasör Ekle, Çıkart ve Temizle bölümlerinden oluşmaktadır. Şifreleme yapılacak nesne bu bölüm içerisinden seçilmektedir. Dosya veya Klasör Ekle içerisinden dosyayı veya klasörü göstererek şifrelenecek nesne tıklandığında şifrelemek istenilen dosya yada klasör içindeki nesneler seçim bölgesinde görünür. Yazılım Klasör şifreleme yeteneğine henüz sahip olmasada klasör içerisindeki verileri şifrelemektedir. Yani başka bir deyişle; yazılımın şifrelediği nesne klasörün kendisi değil, içindeki verilerdir. Çıkart sekmesi, seçili olan şifrelenecek verilerin içerisinden istenmeyen herhangi birisini çıkartmaya yarar. Listeyi Temizle sekmesi o an seçim bölgesi içinde olan tüm nesne veya verileri temizler. Yazılım ayrıca kaç adet seçilmiş veri varsa alt bölümde bilgisini verebilmektedir.

Şifreleme bölümü; Seçilen verileri şifrelemek oldukça kolaydır. Anahtar seçeneğinin karşısında bulunan
haneye istenilen şifre girilip Doğrula seçeneğinde girilen şifre tekrar yazılıp doğrulandıktan sonra Şifrele sekmesine tek bir tıklama ile bütün veriler şifrelenmektedir. Şifreleme yapmak için verilerin tek tek şifrelenmesine gerek yoktur. Ne kadar veri seçilirse seçilsin yazılım bunu tek tıklama ile şifreleyebilmektedir. Ayrıca yazılım şifrelediği bir veriyi kesinlikle tekrar şifrelememektedir. Şifrelenen verilerin şifresini çözmek için ise verilerin veya klasör yada dosyanın yerini göstermek ve şifreyi yazdıktan sonra Şifre Çöz sekmesine bir kez tıklamak yeterli olacaktır. Bilgi Al sekmesi işlem bölümünde bulunan dosyaların şifreli olup olmadığına bakar ve veriler hakkında bilgi verir. Yazılımın Gösterme sekmesi yazılan şifreyi kapatma ve tekrar tıklanıldığında ise açık olarak gösterme yeteneğine sahiptir.

EDİTÖR NOTU: İşte size tamamen Türk yapımı gerçekten nefis bir yazılım. Hatasız şifreleyebilme yeteneği, 128 bit algoritma kullanması, şifrelemeyi verinin kendi üzerinde yapabilmesi,şifrelediği bir veriyi tekrar şifrelememesi, küçük boyutuna rağmen önemli işler başarabilmesi ve tamamen ücretsiz olması gibi özellikleriyle kendi kategorisinde başarılı bir Türk yazılımı.Şifreleyici indir ( Download )


İndirme Notu :Şifreleyici Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Şifreleyici program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Ultimate ZIP Cracker
Folder Security Guard
Password Commander Profes
ABF Password Recovery
Comodo i-Vault
Lock Folder XP
Z-Crypt
AES Password Manager
ZipPassword
Password Generator
Advanced WordPerfect Offi
Gizli Bilgiler
Advanced File Encryptor
Folder Guard Pro
Microsas Şifre Gösteric
Şifre Defteri
Advanced Access Password
Windows Hider Pro
ASP/Verify
ABC CHAOS
MySecretFolder XP
Max File Encryption
IM Lock Şirket
HashCalc
Private Pix
Microsoft Private Folder
Protect Folder Plus
PC-Mac PasswordVault Lite
Task Lock
Gu®Soft Resim Kaydedici
Paragon Encrypted Disk
AntiHook
Folder Security Personal
Advanced VBA Password Rec
Haslak
Mince
aCrypt+
VSC Veri Gizleme
PINs
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi