Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 20.10.2020 Şu Anda Online:149 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

RipIt4Me indir → Araçlar CD - DVD Araçları

RipIt4Me

RipIt4Me Editör Açıklaması:
Günümüzde birçok DVD içeriği, oldukça sıkı korunan kopyalama önleme yöntemleri ile birlikte geliyor. Bu tarz kopyalama yöntemleri, firmaların korsan ürünlerden korunmaları için muhakkak ki çok yararlı. Ancak, biz ev kullanıcıları için bu durum çoğu zaman oldukça sıkıntı verici olabiliyor. Örneğin, elimizdeki bir DVD`nin, yasal hakkımız olan yedeğini, çoğu durumda bu kopyalama engelleyiciler yüzünden alamıyoruz. Hele ki, DVD`miz üzerinde kullanılan kopyalama koruması çok karmaşık ise, yeni nesil DVD yazdırma programları bile elimizi kolumuzu bağlayabiliyorlar.

Peki bu durumda, hakkımız olan yasal kopyamızı edinemeyecek miyiz? RipIt4Me, işte tam da bu noktada güvenilir bir yardımcımız olabilir.

RipIt4Me, aslında tek başına bir DVD kopyası alma programı değil. Esas görevi, DVD Shrink veya DVD Decrypter gibi yedek oluşturucu programları sorunsuzca kullanmamızı sağlamak. Bunu da, DVD`nin her türlü kopya korumasını; yenilenmiş ARccOS™, hatta RipGuard DVD korumasını bile kopyalayıcı yazılım için kırarak gerçekleştiriyor.

RipIt4Me ile kopya korumalı hemen hemen tüm DVD`ler kolaylıkla yedeklenebiliyor. Basit araçlar ve sihirbaz desteği sayesinde, birkaç adımda bu işlemlerin tümünü otomatik olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Kopyalama yöntemi tanınıp, program tarafından çözüldükten sonra da yapmanız gereken tek şey, DVD kopyalama programınızı kullanıp yedeğinizi hazırlamak. RipIt4Me aracını, mp7indir.com olarak tüm yasal yedeklemeleriniz için rahatlıkla önerebiliriz.RipIt4Me indir ( Download )


İndirme Notu :RipIt4Me Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com RipIt4Me program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
AutoRun
Daemon Tools
Where Is It
ImTOO DVD Creator
MP3 CD Writer
DVD-Cloner
One-click CD/DVD Writer
dBpowerAMP CD Writer
Video DVD Duplicator
CD Jewel Case & Label Cre
Virtual Drive Creator
Image
CDBurnerXP Pro
AutoPlay Media Studio
AutoRun Wizard
UltraISO Premium
Photo CDuke
Easy DVD Clone
DVDXPlatinum
Audiolib MP3 CD Burner
CopyToDVD
Ignition
Ashampoo Burning Studio
Easy Audio CD Burner
Apollo CD & DVD Label Mak
Power CD+G Burner
Ultra MP3 to CD Burner
Cheetah DVD Burner
Free Easy CD DVD Burner
Drop2CD
DVDidle
DropToCD (DataCD/DVD)
SureThing CD/DVD Labeler
CDMenu Small Edition
SubViewer
CD to HTML
Nero CD-DVD Speed
PowerISO
Nero (Türkçe)
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi