Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 19.09.2020 Şu Anda Online:141 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Vanilla indir → PHP Vanilla

Vanilla

Vanilla Tanıtım:
Vanilla açık kaynaklı, standartlara uyumlu, çoklu dil desteğine sahip, tamamen özelleştirilebilen bir tartışma forumudur. Gereksinimleri karşılayan bir web alanına sahip olan herkes Vanilla`yı ücretsiz olarak indirip kullanabilir.

Zengin Bir Kullanıcı Deneyimi
Vanilla içerisinde hangi tartışmaları okumadığınızı, ve her tartışma için kaç yeni yorum yazıldığını kolayca görebilirsiniz. Tartışma konularında, yorumlarda ve kullanıcılarda baştan sona gelişmiş arama yapabilirsiniz. Vanilla`nın çalışma şeklini her kullanıcı kendisi için değiştirebilir. Son olarak, özelleştirilebilir bir hesaba, profil resmine, sevdiğiniz bilgileri ekleyebileceğiniz bir hesaba sahipsiniz.

Tatlı Dilli Yönetim Yetenekleri
Vanilla yerleşik spam kontrolüne, özerk bir kullanıcı & yönetici rolleri sistemi sahiptir. Esnek yönetim sistemi ve kullanım rahatlığı ile ihtiyacın büyük kısmını karşılar. Yöneticiler kolay tab ayarları ile temayı, stili, dili ve tüm uygulama ayarlarını tamamen değiştirebilir. Rol, kategori, dil ekleme ve düzenleme, ve eklenti eklemek çok kolaydır. Basit veya gelişmiş arama ile faydalı sonuçları soruçları veren arama özellikleri.

Eklentiler ile forum işlevselliğini sınırsız limitte genişletebilirsiniz
Vanilla tüm eklentiler için açıklamalara sahiptir. Geliştiricilerin kendi eklentilerini geliştirebilmesi için yeni bir sistem geliştirilmiştir. Tek limit hayal gücüdür.

Sunucu İhtiyaçları
Vanilla aşağıdakileri karşılayan, dünyadaki hemen hemen tüm sunucularda çalışır:
* PHP 4.1 veya daha üstü
* MySQL 3.23 veya daha üstü

Tarayıcı İhtiyaçları
Vanilla, javascript desteği açık olan herhangi bir web tarayıcısında çalışır.Vanilla indir ( Download )


İndirme Notu :Vanilla Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Vanilla program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Vanilla
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi