Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 24.07.2024 Şu Anda Online:151 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

ReaGif indir → Düzenleyiciler ReaGif

ReaGif

ReaGif Editör Açıklaması:
ReaGif, BMP, TIFF, PNG, GIF, FAX, TGA, PPM, PSD, gibi 35 farklı biçimdeki resim dosyalarını kalitesini kaybetmeden en çok tercih edilen ve daha düşük boyutlu GIF biçimine dönüştüren bir grafik düzenleme uygulaması. Program ayrıca, bir klasördeki tüm GIF biçimindeki resim dosyalarını belirlediğiniz ekran boyutlarına otomatik olarak getirme olanağı sunuyor. GIF resim dosyaları üzerinden renk, parlaklık ve saydamlık ayarları yapabiliyorsunuz. Özellikle web tasarımcılarının çok işine yarayacak bu program sizi büyük bir zahmetten kurtarıyor.

Ayrıca program ile seçilen alanı kesme, yeniden boyutlandırma, döndürme, yansıma görüntüsünü alma gibi özelliklerinin yanısıra parlaklık, keskinlik, kenar çizgileri, filigran yazısı ayarlarını da yapabiliyorsunuz. Programda resimlere uygulayabileceğiniz çeşitli artistik efektler ve kırmızı göz sorununu giderebileceğiniz kırmızı göz giderme aracı bulunmaktadır.

Programın genel özellikleri

Tekli ya da çoklu resim düzenleme ve dönüştürme
BMP, TIFF, PNG, GIF, FAX, TGA, PPM, PSD gibi 35 resim biçimini dönüştürebilme
Kırmızı göz giderme
Sağ tıklama ile birçok özelliği kullanabilme kolaylığı

NOT : Programın hiçbir sınırlama bulunmayan Pro sürümünü sitesinden 49.95$ karşılığında satın alabilirsiniz.ReaGif indir ( Download )


İndirme Notu :ReaGif Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com ReaGif program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
ReaGif
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi