Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 06.06.2023 Şu Anda Online:176 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Ports Of Call XXL indir → Oyun Simulasyon

Ports Of Call XXL

Ports Of Call XXL Editör Açıklaması:
Ports Of Call denizcilik simulasyonunun en iyilerinden sayılabilecek bir oyundur. Bu sürüm OpenGL veya 3D desteği ile daha mükemmel hale getirilmiş. Flash desteği ile oyun daha canlanmış. Yani artık animasyonlar ve menüler Flash destekli. Animasyonlar 2 boyutlu. 3 boyut için oyunu satın almanız gerekiyor. Oyuna ayrıca Türkçe desteği eklenmiş. Tam olarak Türkçe olmasa da büyük oranda Türkçe. Tabi oyunun başında Türkçe ayarını yapmanız şartı ile. Oyunda çeşitli ticaret gemilerini kullanarak (başta bir gemi almanız şart)dünyanın çeşitli limanlarından (bu sürümde İzmir ve İstanbul Limanları da eklenmiş) alacağınız çeşitli yükleri (bunlara denizcilikte navlun denir) yine dünyanın çeşitli yerlerine (İzmir ve İstanbul dahil) taşıyarak para kazanıyorsunuz. Amaç en pahalı yükü en yakın limana götürerek az masrafla çok para kazanmak. Böylece büyük bir deniz ticaret filosuna sahip oluyorsunuz. Tabi bu arada karşınıza çeşitli engeller çıkıyor. Fırtınalar, denizdeki kazazedeler ve buzdağları bunlardan bazıları. Ratinginiz sizin denizcilikteki ustalığınıza kalmış. Liman giriş çıkışlarında kılavuz kaptan kullanabileceğiniz gibi kendiniz de manevralar yapabiliyorsunuz. Bu da sizin ratinginizi arttırıyor. Oyun her çalıştırdığınızda 1 saat ile sınırlı.

Not : Bu sürümün geçerlilik süresi Eylül 2007`nin sonunda sona ermektedir. Ayrıca lisanslı olmayan bu sürümde her oyun için 1 saat kısıtlama bulunmaktadır.Ports Of Call XXL indir ( Download )


İndirme Notu :Ports Of Call XXL Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Ports Of Call XXL program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Midnight Club
Hainan ( Hava Savaşı )
FlightGear
Pacific Storm
Easy Lander
Boso View Express
Red Baron
Redisruption
18 Wheels of Steel : Peda
Ports Of Call XXL
Xenon 2
Terminal Velocity
Demonstar Secret Mission
Tonka Construction 2
Ports of Call Classic
İnsane Demo
RollerCoaster Tycoon 2 &
The Bridge Construction S
Ports Of Call XXL (Beta)
GTR
Nekoflight
Bridge It
Arcade Race
Detonator
Harrier Strike
Starlancer Trial Version
CyberPony
Explodin` Crapola: Helico
Warning Forever
Zoo Tycoon Marine Mania a
V-Racer
NFS 4: High Stakes
Aero Style
NASCAR Sim Racing
Oil Tycoon
Virtual Woman Millennium
E-gon
World Dance
Uplink : Hacker Elite
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi