Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 07.08.2020 Şu Anda Online:169 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Paragon Disk Wiper Professional indir → Araçlar Sistem Araçları

Paragon Disk Wiper Professional

Paragon Disk Wiper Professional Editör Açıklaması:
Yazılım, sabit diskleri ve yazılımları bilgisayardan tamamen silmek için tasarlanmıştır. Yazılımda kullanıcıya yol gösteren sihirbazlar kolaylık sağlamaktadır. Yazılım kolay, anlaşılır bir arayüzle kullanıcı karşısına gelmektedir.

Bir çok kullanıcı bilgisayarına herhangi bir yazılımı kurduktan, onun üzerinde çalıştıktan ve veri/dokümanlarını hazırladıktan sonra yazılımı silmiş ve kendisini güvende hissetmiştir. Hatta veri ve dokümanlarımızı sabit diskten sildikten sonra hiç kimsenin bir daha ulaşamayacağını sandığımız günler çok olmuştur. Bazan gizli bir belge, bazan şirket sırları ve bazan da kişisel sırlarımız hiç ummadığımız zamanda karşımıza çıkabilmektedir. İyi ama nasıl? Hani biz bunu silmiştik?

Bilgisayarda veriler silindikten sonra bellekte belirli bir süre saklanmaktadır. Bu durumda veri veya dokümanlar her ne kadar bilgisayardan silinmiş gibi görünse de aslında çeşitli yazılım yardımıyla geri getirilebilmektedir. Kişiler bazında düşünüldüğünde belki çok fazla bir anlam ifade etmeyen bu durum, şirket, büro vb. yerlede son derece önemli olmaktadır. Hatta kullanıcı bazında bile çok önemli projelerde son derece tehlikeli bir durum yaratmaktadır. Arızalanan bir sabit diskte bulunan ve hayati öneme haiz bir doküman düşünülecek olursa, bu sabit disk atılmadan önce tamamen temizlendiğinden %100 emin olunmak zorundadır. Aksi takdirde bilgilerin istenilmeyen kişilerin eline rahatlıkla geçebilme olanağı bulunmaktadır. İşte böyle durumlarda kullanıcı bazında bile sabit diskte bulunan bir verinin kesinlikle tamemen silindiğinden emin olunması gerekmektedir. Silinmesi ve bir daha kimsenin ulaşamaması. Dilerseniz yazılımın özelliklerine ve nasıl bir kaabiliyete sahip olduğuna birlikte bir göz atalım.

Yazılım, sabit diskte bulunan veri/doküman gibi tüm belgeleri silmekle birlikte, sabit diskin tamamını da silebilmektedir. Disk sileceği, profesyonel ve en geniş akademik algoritmalarla gizli kalması gereken verinin kolay silinmesini sağlamaktadır. Silinen veriler herhangi bir yazılım yardımıyla geri getirilememektedir. Kolay, anlaşılır arayüzü ile kullanıcı dostu olan yazılım, aynı zamanda kullanıcılara yol gösteren sihirbazlar yardımıyla işlemi oldukça kolaylaştırmaktadır.

ÖZELLİKLER:
Yazılımın kendiliğinden güncelleme desteği bulunmaktadır.
Zamandan tasarruf sağlayarak verinin tamamını profesyonel ve en geniş akademik algoritmalarla destekleyerek, gizli kalması gereken verinin kolay silinmesini sağlamaktadır.
En geniş akademik silme algoritması olan on farklı disk [sanitization], [methods Irreversiblyin] desteğini sağlamaktadır.
Gerek devlet dairesine uyumlulukta ve gerekse silahlı kuvvetler verisi silmesi standardına göre, Uç Efor [effort Extreme] uyarlama seçmesiyle, güvenliğin maksimum düzeyini sağlamaktadır.
Yazılım sabit diskteki verileri silmekle beraber aynı zamanda dos ortamından da verileri silme kaabiliyetine sahiptir.
Sistemi optimize ederek çalışma potansiyelini yükseltmektedir.
FAT16, FAT32, NTFS, Ext2 FS, Ext3 FS, Reiser FS, HPFS, geniş IDE desteğiyle, SCSI ve SATA hard diskleri desteklemektedir.
Yazılım kullanıcılara ayrıca FireWire, IEEE 1394, USB 1.0 USB 2.0 desteği sağlamaktadır.
Sabit disklerde sınırlama veya kota bulunmamaktadır (500 GB dahil).
Kullanılmış veri ve etkilemesiz diskte ayrılan dosyaların herhangi silinmiş kalıntılarını yok etmektedir.
Desteklediği algoritma ve uyumlu olduğu sistemler arasında; We DoD 5220.22-M, We donanması standardı, NAVSO P-5239-26, Britanyalı HMG Infosec standardı, Alman VSItR standardı, Peter Gutmann`ın algoritması, Bruce Schneier`in algoritması bulunmaktadır.
Kullanıcının kendi kişisel algoritmasını yaratmasına imkan vermektedir.
Kullanıcı istediği anda silme raporunu verebilmektedir.
Standart kod güvenliğiyle ve geri alma sayesinde, Bootable silme medyası, aynı arayüz ve işletim sistemi teknolojisi altında verileri geri alabilmektedir.
Sabit disk yüzeyini kontrol ettikten sonra silme işlemine başlamaktadır.
Silme medyası inşa edici teknolojisi desteğinin yardımıyla herhangi bir ISO imajını desteklemektedir.

NOT:Kısıtlamalı sürümünde, bahsedilen askeri yetenekler ve media yapıcılarla, yetenekleri verilmemektedir. Tam sürüm olarak kullanmak isterseniz yazılıma $149.95 vererek satın alabilirsiniz.Paragon Disk Wiper Professional indir ( Download )


İndirme Notu :Paragon Disk Wiper Professional Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Paragon Disk Wiper Professional program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Fitw
ZVolume Pro
Intel Processor Identific
DiskMon
Monitor & Free RAM
Visual Basic Run-Time Red
Zzz
MonitorTest
OpenExpert
Virtual Original CD Drive
Belarc Advisor
CleanUp!
Memory Defragmenter
DiskExplorer for NTFS
Microsoft DirectX for Win
FreeMem Professional
XLS Regenerator
WinPerfect
Ramdisk
Paragon Drive Backup Ente
Windows XP Service Pack 1
QuickSysInfo
WinRescue 98
Clean Disk 2003
UnTraceable
ShutDownPro
Application Mover
Sleepy Turns Off Your Com
PCHeal
O&O SafeErase
nLite
RAM Cheat
Auslogics System Informat
O&O CleverCache
BootLocker
InTime
EZ Macros
HDDlife Pro
Minimizer-XP
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi