Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 24.07.2024 Şu Anda Online:150 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Nestopia indir → Çeşitli Nestopia

Nestopia

Nestopia Editör Açıklaması:
Nestopia bir Nintendo (nes) emulatörüdür. Yani eskiden başından kalkamadığımız atarilerimizin bilgisayar ortamına taşınmış halidir. Diğer emulatörler arasında ciddi bir performans farkı olduğunu göreceksiniz. Bu fark gerek görüntü, gerek ses kalitesi olarak zaten kendisini size farkettirecektir.

Program aracılığıyla sorunsuz oyun oynayabilmeniz için tuş konfigrasyonu dışında herhangi bir ek ayar yapmanıza gerek yoktur. Ancak sistem performansınıza göre görüntü ve ses filtrelerini ayarlayarak yüksek kalite elde edebilirsiniz.

Programımız "Save" (Kayıt) seçeneği ile sizi oyunlarda şifre takip etme sıkıntısından da kurtarmış bulunmakta. Dilediğiniz yerde oyununuzu kaydedebilir ve daha sonra da kaldığınız yerden devam edebilmektesiniz.

Oyunu kaydedebilme seçeneğinin yanında oyundaki ses ve görüntüyü de kendi uzantısında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ve yine hiç bir ek programa ihtiyaç duymadan bu kayıtlarınızı Nestopia ile oynatabilirsiniz.

Nestopia`nın internetten çoklu oyun seçeneği de mevcuttur. Bu özellik sayesinde "Multiplayer" (Çoklu Oyuncu) desteği olan her oyunu birden fazla kişi ile internet aracılığı ile oynayabilirsiniz. Sunucular üzerinde odalar kurabilir ve oyun sırasında rakiplerinizle sohbet edebilirsiniz.

Herhangi bir oyunu başlatabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, İnnDirdiğiniz "nes" uzantılı oyunları emulatörün "rom" klasörünün içerisine koymak ve "Open" butonuna basmaktır.

Nestopia`nın Rusça, Çince, Fransızca ve Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Türkçe dil eklentisi yine sitemiz editörlerinden tez tarafından hazırlanmıştır. Nestopia`nın Türkçe dil seçeneğini aktif hale getirmek için "Options" sekmesinden "Language"a tıklamanız ve karşınıza çıkan ekrandan "Turkish"i seçmeniz yeterlidir.

Ancak şunu önemle belirtmeliyim; Nestopia bir emulatördür ve beraberinde oyun getirmemektedir. Ama internet arama motorları aracılığı ile birçok ".nes" uzantılı oyun bulabilirsiniz. Bunun için dizayn edilmiş sayısız internet sitesi mevcuttur. İyi eğlenceler...Nestopia indir ( Download )


İndirme Notu :Nestopia Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Nestopia program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Nestopia
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi