Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 13.07.2020 Şu Anda Online:129 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events indir → Oyun Aksiyon

Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events

Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events Editör Açıklaması:
Eğer sonu güzel biten hikayeler seviyorsanız burada durun! Daha fazla okumanıza gerek yok!

Lemony Snicket`in başarılı romanından bilgisayara uyarlanan kötü sonlu bir oyun karşımızda. Ünlü aktör Jim Carrey`in de oynadığı ve yakında gösterime girecek olan filmdeki karakterlerin ve olayların birebir yaşandığı bu değişik konulu oyunda; Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire adlı 3 küçük çocuğun, anneleri yangında öldükten sonra kötü amcaları Kont Olaf`ın gizemli malikesinde yaşamaya başlamalarından itibaren başlarından geçen olaylara şahit oluyoruz.

Kötü kalpli amcamız Kont Olaf`ın ailemizin gizli serveti hakkındaki planları, Kötü teyzemiz Josephine ve diğer amcamız Monty`nin başımıza açtığı dertleri atlatmaya çalışıyoruz bu oyunumuzda. Baudelaire ailesinden kalan 3 küçük çocuğun tümünün yeteneklerini kullanarak 15 değişik görevde, Olaf`ın mansiyonu ve Lachrymose gölü gibi çok çeşitli mekanlarda, maceralara atılıyoruz. Bir mucit zekasına sahip Violet ile bulmacaları çözmeye çalışıyor, Klaus ile karşılaşacağımız düşman ve yaratıkları (fareler, yengeçler, devasa sinekler, vb..) alt ediyor ve güçlü dişleri ile adeta herşeyi kemirebilen bebek Sunny ile de dar gizli geçitlerdeki yolları açmaya çalışıyoruz.

Olaf`ın planlarını alt edebilecekmiyiz ? Biz başımıza açtığı dertlerle uğraşırken yeni sorunlarla karşılaşabilecekmiyiz ? Yoksa bu hikayenin de sonu ailemizin ölmesi gibi bir facia mı olacak ? A Series Of Unfortunate Events, sizleri oldukça değişik konusu ve işleyişi ile farklı ruh alemlerine taşıyacak...

Oyundaki Başlıca Karakterler

Klaus : Klaus Baudelaire, evin ortanca çocuğu ve 12 yaşında olmasına rağmen birçok insanın hayatı boyunca okumadığı kadar çok kitap okumayı başarabilmiş bir çocuk. Bulmacaları çözmekte ve ipuçlarını bulmakta haylı uzman. Ve tabii kardeşlerini kötülüklerden korumakta da.
Violet : Violet Baudelaire, evin ablası ve dünyanın belki de 14 yaşında olan tek mucidi. Kardeşlerini icatları ile korumakta usta. Ailenin akıl hocası. Tabii her sorumluluğu çok olan birey gibi bazen hata da yapabiliyor.
Sunny : Sunny Baudelaire, evin minik bebeği. Ancak tuhaftır ki bebek olmasına ve daha emeklemesine rağmen dişleri o kadar güçlü ki Violet`in tasarladığı icatların parçalarını en ulaşılmaz görülen yerlerden bile önüne çıkan engelleri parçalayarak alabiliyor.
Kont Olaf : Kont Olaf, vicdansız ve taş kalpli bir ev sahibi olmasının yanında kötü bir de aktör. Baudelaire ailesinden olmasına rağmen, amacı sadece ailenin gizli servetine sahip olabilmek. Çocuklar ondan çok korkuyorlar, aynı birçok yetişkinin de korktuğu gibi.
Monty Amca : Asıl mesleği doktorluk olan Morty Amca, aynı zamanda dünyanın en ünlü yılan uzmanı. Aslında şu anda Peru`ya araştırma yapmak için gitmeyi planlıyor, ancak muhtemelen bunu gerçekleştiremeyecek.
Josephine Teyze : Herşeyden korkan bir dul olan Josephine Teyze aslında korkularında haksız sayılmaz. Kendiliğinden parçalara ayrılan gizemli malikanenin kapıları gibi eşyalardan kim korkmaz ki ? Ancak malikanede garip şeyler olduğundan kuşkulanmayacak kadar da saf biri.

Bu 3 küçük talihsiz çocuğu kurtarabilecekmisiniz ? A Series Of Unfortunate Events gerçekten de farklı konusu ve senaryosunun işleyişi ile benzer macera oyunlarından sıyrılmayı başarıyor. Baudelaire Ailesinin arasına hoşgeldiniz. Umarım onlara yol gösterip, kötü planlardan kurtulmalarını sağlayabilirsiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri :

Ekran Kartı : DirectX 9.0b ve 3D Görüntü destekli 32MB Ekran Kartı
İşlemci : Pentium 3 600Mhz veya Athlon 800Mhz İşlemci
Hafıza : 128MB Hafıza
Sabit Sürücü : 350MB Boş sabit sürücü alanı
Ses Kartı : DirectX 9.0b destekli 16 bit ses kartı

Uyarı : Oyun ATI Radeon 9000 serisi ile bazı görüntü sorunları çıkartabiliyor.

Not : Oyunu satın almak için 18.85$ ödemeniz gerekmektedir. (Amazon.com sitesindeki fiyattır)Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events indir ( Download )


İndirme Notu :Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Lemony Snicket`s - A Series of Unfortunate Events program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
CheboMan
Unreal Tournament 2004 De
HALLOWEEN
The Hulk
Deadhunt
Lemony Snicket`s - A Seri
Soldat
Swat
Squelch
Glory Zone
Call Of Duty 2
Little Fighter 2
Skunny: Back to the fores
Savaşan FATİH
CSI: Dark Motives
Blood Rayne 2
Mob Enforcer
Warp Assault
Action Pack
WarPath
Lara Croft Tomb Raider: L
Air Invasion
Bugdom 2
StarChaser
İcebreaker
Max Payne 2: The Fall of
Splinter Cell 2
Men In Black II: Crossfir
Robot Arena: Design
Axellus
Halo: Combat Evolved
Westbang
Ballmaster 2
3D Shooter
Conflict: Global Terror
Jezzball
Splinter Cell: Chaos Theo
Deer Drive
Arkanoid
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi