Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 06.06.2020 Şu Anda Online:129 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

HtmlToExe Professional indir → İnternet Çeşitli Araçlar

HtmlToExe Professional

HtmlToExe Professional Editör Açıklaması:
Üreticiden:HtmlToExe ile web sayfalarını rahatlıkla .exe haline getirebiliyorsunuz. Böylece herhangi bir uygulama olmadan web sayfalarınızı rahatlıkla açabiliyorsunuz. Program .exe işlemi yaparken şıkıştırma da yaptığından sayfalarınızın daha az yer kaplamasını sağlar. Ayrıca programın görsel şeklide mükemmel.

Gelişmiş temaları hem yapacağınız .exe için hem de program için kullanabilirsiniz. Exe yapacağınız dosyaları rahatlıkla seçebiliyorsunuz. Program hem İngilizce hem de Türkçe özelliği bakımından gerçekten çok avantajlı. Yapacağınız .exe içinde dil seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

PROFESSIONAL SÜRÜMDEKİ ÖZELLİKLER
Dosyalar daha rahat seçiliyor: Yapacağınız .exe dosyalara, ekleyeceğiniz web sayfalarınızı çok rahat bir şekilde ekleyebiliyorsunuz. İstediğiniz web sayfasının index dizinini eklemeniz yeterli. Gerisini program otomatik olarak buluyor ve .exe ye ekliyor.
EXE dosyalara müzik ekleme: Yapacağınız .exe dosyalara mp3,wav,mid formatlı müzikler ekleyebiliyorsunuz. Eklediğiniz .exe dosyalara müzik paneli koyarak kullanıcının rahat bir şekilde müziği açıp kapatmasını sağlayabiliyorsunuz.
EXE dosyaların açılışına resim ekleme: Yapacağınız .exe dosyalara jpeg formatlı resimler koyabiliyorsunuz. Resimlerin açılışına 150 farklı geçiş efekti koyabiliyorsiniz. Böylece yaptığınız .exe dosyalar daha mükemmel gözüküyor.
EXE dosyaların açılışa progressbar koyma: Yapacağınız .exe dosyaların açılışına resimle beraber ya da ayrı olarak ilerleme göstergesi koyabiliyorsunuz. Böylece kullanıcı .exe dosyayı açarken yükleme zamanını rahatlıkla görebiliyor.
EXE dosyaların açılışa şifre koyma: Yapacağınız .exe dosyalara dilediğiniz şifreyi koyabiliyorsunuz. Böylece yaptığınız .exe `nin izinsiz kullanımını engelleyebiliyorsunuz.HtmlToExe Professional indir ( Download )


İndirme Notu :HtmlToExe Professional Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com HtmlToExe Professional program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
PC Anywhere
Visual Whois
MDaemon Server
SkorTakip
Abacre Photo Downloader
Buddy Spy
WetSock
Search Maker Pro
BPS Windows Trace Remover
Piyasa Bilgileri
Personal Weblist
Site Derecesi
Dialupass
Inforce XE
MonitorWeb
My Links
Stay Connected!
Internet Tweak 2002
Weather1
NET Traffic Meter
vTuner
NetInfo
GuruNet
The Html Directory
Magic NetTrace
Win32Whois
Elvanpark - eFilter Plus
Google Video Uploader
PageRank Master
Döviz Takip
DBACentral for MySQL
AcqURL
Weather Pulse Version
TZ Connection Booster
WhoIs Ultra
Naomi
JAlbum (Türkçe)
CountryWhois
Net Launch
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi