Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 08.12.2022 Şu Anda Online:151 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

GOM Player indir → Ses - Video Ses/Görüntü Oynatıcılar

GOM Player

GOM Player Editör Açıklaması:
GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Tümüyle ücretsiz sunulmakta olan yazılımla çözücüleri ayrı ayrı yüklemeye gereksinim duymazsınız.

Çözücü Bulucu
GOM Player birçok çözücüye dahili olarak sahiptir (XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve daha fazlası), bundan dolayı videoların çoğu için ayrı ayrı çözücü yüklemeye gereksinim duyulmaz. Ayrı bir çözücü yüklemeye gereksinim duyulduğunda ise, GOM Player açık kaynak kodlu bir alandan bu çözücüyü bulup doğrudan innDirebilmenizi sağlamaktadır. Bu yolla gereksinim duyulmayan çözücülerin sisteme yüklenmesi de engellenmektedir.

Kırılmış AVI Dosyalarını Oynatma
İndeksi bozulmuş veya tümüyle innDirilememiş olan AVI dosyaları normal şartlar altında oynatılamaz. Çünkü dosyaların indeksi innDirme işlemi tümüyle bitince oluşturulur. GOM Player sahip olduğu patentli teknoloji ile bozuk indekse sahip dosyaların görüntülenmesini ve oynatılmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu özellik sayesinde innDirmekte olduğunuz video dosyalarının innDirdiğiniz kadarını izleme şansını elde etmektesiniz.

Güçlü Alt Yazı Desteği
GOM Player SMI, SRT, RT, SUB (IDX ile) biçimli, en çok kullanılan alt yazı dosyası biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla alt yazının kenar boşlukları, ekran üzerindeki konumu, büyüklüğü, çözünürlüğü, yazı tipi ve diğer özellikleri ayarlanabilir. Üstelik alt yazıların gölgeli olması sağlanmakta, ASF dosyaları ile alt yazı görüntülenebilmekte ve orijinal alt yazı üzerinde her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Hatta video ile uyumsuz olan alt yazıları video ile eş zamanlı hale getirebilirsiniz.

Kullanışlı Çalma Listesi
GOM Player, M3U, PLS, ASX gibi çalma listesi biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla farklı medya türlerini bir çalma listesi içerisine alabilirsiniz. GOM Player ile çok kolay biçimde kendi çalma listenizi oluşturup düzenleyebilirsiniz. Ayrıca GOM Player ile kaydettiğiniz çalma listenizi farklı ortam yürütücülerinde de çalıştırabilirsiniz.

Farklı Medya Türlerini Destekleme
AVI, MPG, MPEG ve DAT gibi farklı medya biçimlerini birlikte oynatabilme, üstelik GOM Player ile Windows medya biçimleri de (WMV, ASF, ASX) çalıştırabilme. Videoları 5.1 kanal ses çıkışı ile DVD kalitesinde izleyebilme imkanı.

Ekran Yakalama
GOM Player ekran yakalama özelliği ile videolar üzerinden doğrudan ekran görüntüsü alabilmektedir. "Burst" yakalama özelliği kullanılarak üst üste, sürekli biçimde 999 tane ekran görüntüsü yakalanabilmektedir.

Bunlara Ek Olarak
Video parlaklığını, renk zıtlığını ve doygunluğunu özelleştirebilme.
Video görüntüsünü keskinleştirme.
Ses şiddetini ve türünü ekolayzır ile ayarlayabilme.
Seçilen videoları yeniden oynatabilme.
Sol ve sağ yön tuşlarını kullanarak birkaç saniyede videoyu ileri-geri sardırabilme.
Tema desteği.

Destek Verdiği Dahili Video Biçimleri :
AVI, DiVX, OGM, MKV
MP4, K3G
IFO
ASF, WMA, WMV
MPG, M1V, M2V, VOB
RMVB, RM

Yazılımın Kullanımı İçin Gerekli Araçlar :
Windows Media Player
DirectX

Editör`ün Notu : GOM Player sahip olduğu özelliklerle şüphesizki mükemmel bir yazılım. Dahili olarak sahip olduğu çözücüler ve gereksinim duyulan diğer çözücüleri bulabilme özelliği ile çözücü derdine son veriyor. Kırık video dosyalarını oynatabilmesi, videoları ileri-geri sardırabilmesi, güçlü alt yazı desteği, tümüyle ücretsiz olması ve tüm bu özellikleri sunarken küçücük bir boyuta sahip olması ne denli başarılı bir yazılım olduğunu anlamamıza yetiyor. Ben şu an için tek rakibinin VLC Media Player olduğunu söyleyebilirim. Üretici firma bunu da kabul etmiyor ve diyorki:

Sana dünyanın en iyi medya oynatıcısını teklif ediyoruz !GOM Player indir ( Download )


İndirme Notu :GOM Player Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com GOM Player program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
BlazeDVD Professional
CSPlayer
FLV Player
Eugenes
Delphamp
dBpowerAMP Audio Player
Kjofol Mp3 Player
Open Video Capture
Koolplaya (Türkçe)
PC Drummer
Cliprex DS DVD Player
PowerDVD
Video Vault PVP
Vidomi
Hunter`s Media Player
Windows Media Player Tür
Microsoft Windows Media P
BitComet FLV Player
Wav Player
MicroDVD Player
OrangeCD
Action DVD Player
Tplayer
All Media Show
Proton CD Player
MV2Player 07
WinJukebox
CD max
MoodLogic
Sonique
FLV Player
Akınsoft Music Box
Rach 3 Reloaded (Winamp A
Makaha
Video Vault PDA
ViPlayer
Mercury Audio Player
4Front Headphones
NostraDivX Player
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi