Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 19.10.2020 Şu Anda Online:154 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Free Easy CD DVD Burner indir → Araçlar CD - DVD Araçları

Free Easy CD DVD Burner

Free Easy CD DVD Burner Editör Açıklaması:
İnternet ve bilgisayar kullanıcılarının büyük çoğunluğunun Ses dosyalarını, CD lerini, videolarını, dosyalarını ve diğer işlerini depolamak için CD Yazma Programına mutlaka ihtiyacı vardır.

Nero ve benzeri birçok programın da ücretli olduğu, boyutunun yüzlerce megabyte olduğu internet camiasında size dosya boyutu ufak, kolay kurulumlu ve kullanımlı, size ve bilgisayarınıza hiçbir zararı olmayan küçük bir reklam gösterimi karşılığında tamamen ücretsiz olarak verilen alternatif bir CD ve DVD yazma programı sunmaktayız.

Free Easy CD DVD Burner programı ile veri ve ses (WAV, WMA, MP3, OGG, FLAC, AAC, M4A) dosyalarınızı CD lere veya DVD lere kolayca yazabilirsiniz.

Program ile Çift katmanlı DVD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW aygıtlarını kullanabilirsiniz.

ISO dosya türlerini yazabilir, oluşturabilir, CD ve DVD lerinizi kopyalayabilirsiniz. Beğendiğiniz Müzik CD lerinizi programın içindeki özellikler ile mp3 türünde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Hem de CDDB veritabanından albüm bilgilerini de alarak. (internet bağlantısı gerektirir.)

Standard ISO9660 Joliet, Tampon bellek koruması (Nero ve benzeri meşhur programlarda olan özellik), Çoklu oturum programın özelliklerinden sadece birkaçı.

Editörden : Programı Windows XP Professional İşletim Sistemi üzerinde sizler için kurup, bir ISO dosya yazma, CD kopyalama denemesi yaptım, hızı ve kalitesi oldukça beğenilecek halde olduğunu gördüm.
Gördüğüm kadarıyla sadece program penceresinin alt tarafında hiç te göze batmayacak bir şekilde ufak bir reklamdan başka herhangi bir zararlı içerik, popup pencere ve benzeri olumsuzluk bulunmamaktadır. Bu özellik te herhalde ücretsiz olmasının getirdiği bir dezavantaj olarak görülebilir. Üreticilerden bu kadarını da esirgememek gerektiğini düşünüyorum.

Türkçe Dil Seçeneği İle Kullanım :
Programnı Dil Seçeneklerine Türkçe Dilimiz de Üst Editörlerimizden Acne (Nejdet ACAR) tarafından çevirisi yapılarak eklenmiş ve üreticiye gönderilmiştir.
Dil Paketi Üretici tarafından yeni kurulum paketlerine koyulana kadar programı Türkçe kullanmak isterseniz buraya tıklayarak programın Türkçe Dil Paketini İndirebilirsiniz.Free Easy CD DVD Burner indir ( Download )


İndirme Notu :Free Easy CD DVD Burner Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Free Easy CD DVD Burner program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Speed DVD Creator
1Click DVD Copy Pro
Daemon Tools
Ignition
DVDXPlatinum
CD to HTML
Super DVD Copy
RipIt4Me
MP3 Audio CD Burner
Cyberlink Power2Go
PowerISO
Nero Template Package-2
DVD Shrink
Nero Template Package
WinISO
Magic DVD Copier
Easy Audio CD Burner
Cdr Label
Nero (Almanca)
Audiolib MP3 CD Burner
Oront Burning Kit 2 Basic
AoA DVD Ripper
Where Is It
Burn At Once
Autorun Oluştur
CD Jewel Case & Label Cre
MP3 CD Writer
inDisc Recovery
Nero DVD Speed
Alcohol 120%
DVDFab Gold
Discus
SureThing CD/DVD Labeler
CopyToDVD SE
Easy DVD to DVD Copy
Autorun.inf Maker
007 DVD Creator
Drop2CD
Nero 7 Lite (Türkçe)
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi