Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 15.04.2021 Şu Anda Online:147 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Free Easy CD DVD Burner indir → Araçlar CD - DVD Araçları

Free Easy CD DVD Burner

Free Easy CD DVD Burner Editör Açıklaması:
İnternet ve bilgisayar kullanıcılarının büyük çoğunluğunun Ses dosyalarını, CD lerini, videolarını, dosyalarını ve diğer işlerini depolamak için CD Yazma Programına mutlaka ihtiyacı vardır.

Nero ve benzeri birçok programın da ücretli olduğu, boyutunun yüzlerce megabyte olduğu internet camiasında size dosya boyutu ufak, kolay kurulumlu ve kullanımlı, size ve bilgisayarınıza hiçbir zararı olmayan küçük bir reklam gösterimi karşılığında tamamen ücretsiz olarak verilen alternatif bir CD ve DVD yazma programı sunmaktayız.

Free Easy CD DVD Burner programı ile veri ve ses (WAV, WMA, MP3, OGG, FLAC, AAC, M4A) dosyalarınızı CD lere veya DVD lere kolayca yazabilirsiniz.

Program ile Çift katmanlı DVD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW aygıtlarını kullanabilirsiniz.

ISO dosya türlerini yazabilir, oluşturabilir, CD ve DVD lerinizi kopyalayabilirsiniz. Beğendiğiniz Müzik CD lerinizi programın içindeki özellikler ile mp3 türünde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Hem de CDDB veritabanından albüm bilgilerini de alarak. (internet bağlantısı gerektirir.)

Standard ISO9660 Joliet, Tampon bellek koruması (Nero ve benzeri meşhur programlarda olan özellik), Çoklu oturum programın özelliklerinden sadece birkaçı.

Editörden : Programı Windows XP Professional İşletim Sistemi üzerinde sizler için kurup, bir ISO dosya yazma, CD kopyalama denemesi yaptım, hızı ve kalitesi oldukça beğenilecek halde olduğunu gördüm.
Gördüğüm kadarıyla sadece program penceresinin alt tarafında hiç te göze batmayacak bir şekilde ufak bir reklamdan başka herhangi bir zararlı içerik, popup pencere ve benzeri olumsuzluk bulunmamaktadır. Bu özellik te herhalde ücretsiz olmasının getirdiği bir dezavantaj olarak görülebilir. Üreticilerden bu kadarını da esirgememek gerektiğini düşünüyorum.

Türkçe Dil Seçeneği İle Kullanım :
Programnı Dil Seçeneklerine Türkçe Dilimiz de Üst Editörlerimizden Acne (Nejdet ACAR) tarafından çevirisi yapılarak eklenmiş ve üreticiye gönderilmiştir.
Dil Paketi Üretici tarafından yeni kurulum paketlerine koyulana kadar programı Türkçe kullanmak isterseniz buraya tıklayarak programın Türkçe Dil Paketini İndirebilirsiniz.Free Easy CD DVD Burner indir ( Download )


İndirme Notu :Free Easy CD DVD Burner Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Free Easy CD DVD Burner program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Video DVD Duplicator
ISO Buster
Speedo Autorun Maker
Visual MP3 CD Burner
Cheetah DVD Burner
Copy Killer CD Protection
ALO CD & DVD Burner
CD to HTML
Virtual Drive Creator
Burn At Once
FinalBurner FREE
Ultra MP3 to CD Burner
Nero Template Package
CopyToDVD
DVD Shrink
DVDFab Gold
Apollo CD & DVD Label Mak
inDisc Recovery
007 DVD Copy
Apollo MPEG to DVD Burner
Autorun.inf Editor
Feurio
ImgBurn
CD-Menusystem
Acoustica CD/DVD Label Ma
dBpowerAMP CD Writer
AutoPlay Magic
Smart CD Menu Creator
Cdr Label
Nero (İngilizce)
WinX DVD Author
Alcohol 120%
AutoRun Wizard
AudioRoom CD Recorder
MP3 Audio CD Burner
FinalBurner PRO
DVD Cover Print
Image
Daemon Tools
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi