Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 17.08.2022 Şu Anda Online:160 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

AS-Ya Adres-Etiket indir → İş - Ofis Adres - Etiket

AS-Ya Adres-Etiket

AS-Ya Adres-Etiket Tanıtım:
Üreticiden: Program; 63,5x38,1 mm, x21 ebatlarında matbu etiketlere girilen adresleri yazdırma işlevine sahiptir. İstenildiği takdirde adresler, kategori bazında ya da bütünüyle çıkartılabilir. Bunun yanı sıra işaretleme sistemi ile sadece işaretlenen adresin de bastırılması mümkündür.

Sizlere kolaylık olması açısından örnek kategoriler yerleştirilmiştir. İstediğiniz kategoriyi değiştirebilir ya da yenilerini girebilirsiniz.

Programın Bölümleri:
Kategori Giriş: Kategorilerin (örn: milletvekilleri, vakıf üyeleri vb) girildiği bölümdür. Adres girmeye başlamadan kategorileri belirlemeniz önerilir.
Adres Giriş: Burada önceden belirlediğiniz kategorilerde adresleri girebilirsiniz. Bu bölümde kişi ve adreslere `önem derecesi` vererek liste ya da etiket basma sırasında kişilere o kategoride basılma sırası verebilirsiniz.
Güncelleme: Çoğu zaman adreslerin güncelliğinden emin olunamayabilir. Bu durumlarda kategori bazında tarama yaparak hangi adresleri ne zaman güncellediğinize bakabilir, eskileri yenileyebilirsiniz.
Etiket Yazdır: 63,5x38,1 mm, x21 ebatlarında matbu etiketlere girilen adresleri yazdıracağınız bölümdür. Ayrıca bu bölümde, sadece işaretlediğiniz adresleri etikete bastırabilir ve liste halinde çıktı alabilirsiniz.AS-Ya Adres-Etiket indir ( Download )


İndirme Notu :AS-Ya Adres-Etiket Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com AS-Ya Adres-Etiket program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
K.Etiket
CT Contacts SE
Teledef
K.Ofis
VCF Generator
Fihrist LT
SMS Programı
Şifreli Adres Defteri
Özer Telefon Defteri
CetaSoft BarStok
AdresBank
Wocsoft Telefon Defteri
Adres Defteri
AS-Ya Adres-Etiket
Barkod Etiket Pro
Easy Directory
3.5 Inch Disk Label Creat
BG Telefon Defteri
Label Printer
Demirbaş ve Ambar Progr
PD-Base
İhtiyaca Binaen Telefon
BarCodeWiz Barcode Active
AXA Adres Defteri
SenLab
Barcode Label Workshop St
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi