Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 21.05.2022 Şu Anda Online:144 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Ashampoo Magical Defrag indir → Araçlar Sistem Araçları

Ashampoo Magical Defrag

Ashampoo Magical Defrag Tanıtım:
Ashampoo Magical Defrag, bir disk birleştirme yazılımıdır. Windows işletim sistemi üzerinde veriler sabit diske belli bir plan dahilinde yazılmazlar. Bir dosyaya ait veriler sabit diskin farklı alanlarına yazılabilir. Bu durumdan bilgisayar performansı olumsuz yönde etkilenir. Çünkü işlem yapılacağı sırada o işlemin yapılabilmesi için gerekli veriler diskin farklı alanlarından çağrılır.

Windows`un kendisine ait bir disk birleştirme aracı da mevcuttur fakat Ashampoo Magical Defrag çok daha gelişmiş bir araçtır. Önce sabit diskinizin bölümlerini inceleme ile işe başlayan yazılım, sabit disk üzerindeki boş, parçalanmış ve birleşik durumda olan alanları tespit etmektedir. Ardından da parçalanmış olan alanları birleştirme işlemine geçmektedir.

Yapmanız gereken sabit diskinizde birleştirilmek üzere bölümlü alanları seçmek ve yazılımın birleştirme işlemini bitirmesini beklemektir. Yazılımı kullanırken herhangi bir işlem yapmamanız gerekmektedir. Birleştirme işlemi bittiğinde çok daha iyi çalışan bir sisteme sahip olduğunuzu göreceksiniz. Çünkü bu işlemle rastgele disk üzerine yazılan veriler artık toplanmış olacaktır ve verdiğiniz komutlara sistem çok daha hızlı tepki verecektir.

Yazılım Windows Vista işletim sistemi için yeniden tasarlandığından yazılımı Windows Vista üzerinde de kullanabilirsiniz.

Not : Yazılımı herhangi bir işlem yapmadan, 10 gün boyunca ücretsiz ve tüm özelliklerinden yararlanarak kullanabilirsiniz. Bu süreyi 30 güne uzatabilmek içinse buraya tıklayarak e-posta adresinizi girmeli ve Ashampoo firması tarafından size gönderilecek olan iletideki bağlantıya tıklayarak ücretsiz kayıt kodunun içinde bulunduğu yeni bir e-posta iletisini almalısınız. Bu iletideki ücretsiz kayıt kodunu kullanarak yazılımı 30 gün boyunca ücretsiz ve tüm özelliklerinden yararlanarak kullanabilirsiniz.Ashampoo Magical Defrag indir ( Download )


İndirme Notu :Ashampoo Magical Defrag Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Ashampoo Magical Defrag program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Access Folders
ShutDownPro (Almanca)
DiskExplorer for FAT
O&O SafeErase
SiSoftware Sandra MAX3
PowerToys for Windows XP
CuteShield Internet Erase
StartEd
AClose
Clean Sweep
Registry Rescue
My BootDisk
Sleepy Turns Off Your Com
Diskeeper Trialware
HS WinPerfect
HddLed Indicator
Shutdown Counter
Partition Resizer
PerformanceTest
Advanced Font Viewer
RegSupreme
3DMark 2006
Quick Info
Startup Genie
FreeMem Professional
Auslogics System Informat
Aid System Restorer
Paragon Partition Manager
MaxMem
InTime
Windows Vista Yükseltme
Belarc Advisor
OpenExpert
RamTurbo
Memory Defragmenter
Signature995
XP Hidden Application Int
My Drivers
Zzz
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi