Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 13.07.2020 Şu Anda Online:135 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

ArtRage indir → Grafik - Resim Düzenleyiciler

ArtRage

ArtRage Editör Açıklaması:
Bilgisayar ekranınızı bir tuval olarak kullanıp yağlı boya veya pastel boya resimler yapmak ister misiniz?

Resim yapmaya ilgi duyuyor ama elinizde gerekli malzemeler (tuval, boyalar, fırçalar vs.) yoksa bu program tam size göre. ArtRage ile içinizdeki sanatçı ruhu uyandırın! Sıradan resim editörlerinden çok farklı olan ArtRage bu farkını daha ilk kurup çalıştırdığınızda karşınıza çıkan değişik arayüzü ile gösteriyor. Önce bir tuval seçiyorsunuz ve başlıyorsunuz üzerini karalamaya.
ArtRage ile karakalem, pastel boya, keçeli kalem ve yağlı boya fırçası kullanabiliyorsunuz. Boyanın kalınlığını ve yoğunluğunu ayarlayabiliyorsunuz. Paleti ile istediğiniz renkleri kolayca oluşturabiliyorsunuz. Hatta bir spatula ile sürdüğünüz boyaları tuvala yayabiliyorsunuz, aynı gerçeğindeki gibi. Programın diğer bir gerçekçi yanı ise yağlı boya fırçanız, son sürdüğünüz yerin rengine bulaşıyor ve yağlı boyanız tuvalde karışıyor. Bunu önlemek için fırçanızı suya batırıp temizleyebiliyorsunuz. Aynı gerçeğinde olduğu gibi :)

Kısacası program size birebir gerçek bir resim yapma imkanı sunuyor. Hem de malzeme masrafı olmadan... Tüm bu özelliklerine rağmen 2.96 Mb gibi çok küçük olan boyutu ve ücretsiz olması sebebiyle ArtRage, editörün seçimi olmayı fazlasıyla hak eden bir program.

Küçük bir hatırlatma: Programı normal bir şekilde kaydettiğinizde (File > Save..) kendi dosya biçiminde (.ptg) kayıt yapıyor. Ancak File menüsündeki Export as Image seçeneği ile BMP, JPG veya PNG biçimlerinde (PNG önerilir) kaydedip bu şekilde diğer programlarla da açılabilir hale getirmeniz mümkün. Diğer bir not; Import Image seçeneği ile de mevcut bir resmi tuvalinize yerleştirip onun üzerinde de çalışma yapabilme imkanı sağlanmış.ArtRage indir ( Download )


İndirme Notu :ArtRage Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com ArtRage program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
PhotoFiltre Studio
SnapTouch
Mobile Photo Enhancer
KnocKout Logo Creator
Advanced GIF Compressor
Morpheus Photo Warper
Mystical Tint Tone and Co
Panorama Maker
iCorrect Entrée
123IconHunter
TinyStone Web Album
ReaCompressor
EyeBatch
Easy Thumbnails
Pics2Phones
DeKnop
Photo Watermark
Abrosoft FantaMorph
ImageForge
PhotoPlayer
ASCII Pic
Cas
Jasc WebDraw
Ulead Animation.Applet
Ultimate Paint
Photo Wizard
Graphic Converter 2003
ImageConverter Plus
Photoplorer
Magic 3D
Adesign
Advanced Image Resizer
Multiple Image Resizer .N
PowerDraw
Graphics Converter Pro
Photo Builder Platinum
MyPainter
Extreme Picture Finder
e-Pointer
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi