Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 14.12.2019 Şu Anda Online:114 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

ArtRage indir → Grafik - Resim Düzenleyiciler

ArtRage

ArtRage Editör Açıklaması:
Bilgisayar ekranınızı bir tuval olarak kullanıp yağlı boya veya pastel boya resimler yapmak ister misiniz?

Resim yapmaya ilgi duyuyor ama elinizde gerekli malzemeler (tuval, boyalar, fırçalar vs.) yoksa bu program tam size göre. ArtRage ile içinizdeki sanatçı ruhu uyandırın! Sıradan resim editörlerinden çok farklı olan ArtRage bu farkını daha ilk kurup çalıştırdığınızda karşınıza çıkan değişik arayüzü ile gösteriyor. Önce bir tuval seçiyorsunuz ve başlıyorsunuz üzerini karalamaya.
ArtRage ile karakalem, pastel boya, keçeli kalem ve yağlı boya fırçası kullanabiliyorsunuz. Boyanın kalınlığını ve yoğunluğunu ayarlayabiliyorsunuz. Paleti ile istediğiniz renkleri kolayca oluşturabiliyorsunuz. Hatta bir spatula ile sürdüğünüz boyaları tuvala yayabiliyorsunuz, aynı gerçeğindeki gibi. Programın diğer bir gerçekçi yanı ise yağlı boya fırçanız, son sürdüğünüz yerin rengine bulaşıyor ve yağlı boyanız tuvalde karışıyor. Bunu önlemek için fırçanızı suya batırıp temizleyebiliyorsunuz. Aynı gerçeğinde olduğu gibi :)

Kısacası program size birebir gerçek bir resim yapma imkanı sunuyor. Hem de malzeme masrafı olmadan... Tüm bu özelliklerine rağmen 2.96 Mb gibi çok küçük olan boyutu ve ücretsiz olması sebebiyle ArtRage, editörün seçimi olmayı fazlasıyla hak eden bir program.

Küçük bir hatırlatma: Programı normal bir şekilde kaydettiğinizde (File > Save..) kendi dosya biçiminde (.ptg) kayıt yapıyor. Ancak File menüsündeki Export as Image seçeneği ile BMP, JPG veya PNG biçimlerinde (PNG önerilir) kaydedip bu şekilde diğer programlarla da açılabilir hale getirmeniz mümkün. Diğer bir not; Import Image seçeneği ile de mevcut bir resmi tuvalinize yerleştirip onun üzerinde de çalışma yapabilme imkanı sağlanmış.ArtRage indir ( Download )


İndirme Notu :ArtRage Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com ArtRage program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Picture To Go
PhotoMix
MonkeyPhoto
Mozaik Pro
PhotoMagic (Mac)
Pic2Ascii
Xtreme Converter
ZPaint
PhotoZoom Pro
`Peg It
PIXresizer
AutoEye
Opanda PhotoFilter
Characterizer
Ultimate Paint
Batch It! Ultra
Ulead SmartSaver Pro
PhotoSite AlbumBuilder
AutoImageEffects
IC CAD
PicaJet FX
VidFun
PicturesToExe
Deformer
Stardust Image Encoder 20
Quick Web Photo Resizer
PolyView
Morpheus Photo Compressor
AnyToJpeg
JPGVideo
Retoucher
ViewMinder Express
Image Convert
Photo Organizer Deluxe
Picasa
Graphic Converter 2003
Jasc WebDraw
PhotoPlayer
Sqirlz Water Reflections
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi