Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 07.08.2020 Şu Anda Online:168 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Air Guard indir → Oyun Aksiyon

Air Guard

Air Guard Editör Açıklaması:
Bu program ile uçak yöneterek savaşabilirsiniz.

Oyunda 2 bölüm var, bunlar:
Klasik savaş bölümü
Görev tamamlama bölümü

Klasik savaş bölümü: Bu bölümde uçağınız düşünceye kadar savaşıyorsunuz, yani düşman uçaklar sizi düşürene kadar. Bu bölümde düşman uçakları 4`er 4`er geliyorlar ve siz düşene kadar hiç bitmiyorlar, amaç düşürebildiğiniz kadar uçak düşürmek.

Görev tamamlama bölümü: Bu bölümde ise oyunun size vereceği görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Kimi zaman uçaklarla, kimi zaman bombardıman uçaklarıyla, kimi zaman yeryüzünden ateş eden tanklarla ve kimi zamanda bunların tümüyle birlikte mücadele ediyorsunuz, özellikle görev bölümündeki son bölüm oldukça zorlu, bu bölüm için yarım saatinizi harcamanız bile gerekebilir.

Oyun size görevinize başlamadan yapmanız gerekenleri yazılı bir biçimde zaten anlatıyor, bu sayede "şimdi ne yapacağım?" sorularını kendinize sormanıza gerek kalmıyor (tabii Ingilizce biliyorsanız.).

Oyunda kontrol tuşları W-A-S-D olarak yükelniyor ancak dilerseniz ayarlar bölümünden (oyun açılmadan ekranınıza ayar bölümü gelecektir.) fareniz ile kontrol edecek biçimde ayarlayabilirsiniz. Uçağınızla ateş etmek için sol fare tuşunuza, bomba bırakmak için (sınırlı sayıda görevinize göre verilir.) farenin sağ tuşuna tıklamalısınız.

Oyunun bir başka özelliği de kurulduğu dizinde bulunan dosyaları değiştirerek oyunun görünümüne müdahale edebiliyorsunuz, bunu üst düzey kullanıcılar harici kullanıcılara önermiyoruz fakat oyunu kendinize göre düzenlemek hoş olacaktır. Bunun için klasörlere göz atın ve resim dosyalarını herhangi bir resim editörü (Windows Paint uygulaması dahi olabilir.) ile düzenleyebilirsiniz ve oyunda göreceksiniz değiştirdiğiniz bölümler farklı görünecektir.Air Guard indir ( Download )


İndirme Notu :Air Guard Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Air Guard program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Tamale Loco
Michael Jackson Wrestling
Aliens vs. Predator 2
Magic Snake Game
Natural Selection
Martian
MechWarrior 4: Vengeance
Bugdom 2
Warkanoid demo
ROBOTS : Power On
Lara Croft Tomb Raider: L
WarPath
Company of Heroes
Bush Shoot Out
Shoot Out
Soldat
Charlie`s Angel`s: Angel
Brothers In Arms: Earned
SinkSub Pro
Quadnet
Rebel Moon Rising
America`s Army
Gold Diver
Steam Counter Strike
N
Warp Assault
Call Of Duty 2
Brothers In Arms: Road To
Quake 4
Runturkeyrun
Knight Online
Savaşan FATİH
Back Alley Brawl
get SADDAM
Miner VGA
Jezzball Deluxe
Cetus War
Hopmon
Men In Black II: Crossfir
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi