Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 12.11.2019 Şu Anda Online:135 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Mount&Blade indir → Oyun Aksiyon

Mount&Blade

Mount&Blade Editör Açıklaması:
Mount&Blade, aksiyon ve RPG karışımı olarak nitelendirebileceğimiz türe sahip Türk yapımı bir oyundur. Dizayn ve programlama Armağan Yavuz, çizim ise İpek Altan Yavuz tarafından yapılan Mount&Blade, gelecek vaad ediyor.

Oyun başlar başlamaz karakterimizi oluşturmamız isteniyor. Başlangıçta elimizde bulunan yetenek puanlarını istediğimiz özelliklere istediğimiz miktarda dağıtabiliyoruz. Dağıttığımız her puan oyunu direkt olarak etkiliyor. Bu nedenle dikkatli bir şekilde yetenek puanlarınızı dağıtmanız gerekiyor. Oyun içerisinde seviye atladıkça dağıtabileceğiniz yeni puanlar oluyor ve onları da dağıtarak yeteneklerimizi daha da geliştirebiliyoruz. Tıpkı Knight Online`daki gibi yetenek puanı dağıtma söz konusu.

Yetenek puanlarını dağıttıktan sonra, sıra karakterinizin fiziksel görünümünü oluşturmaya geliyor. Karakterinizin saç, yüz ve diğer fiziksel özelliklerini ayarladıktan sonra, karakteriniz seçtiğiniz görünüm ile oyun içinde yer alıyor. Oyunun başındaki tüm ayarları yaptıktan sonra, maceramız başlıyor...

Üç boyutlu grafiklere sahip olan oyunda kamera açılarını istediğiniz gibi ayarlayabiliyor; W, A, S, D tuşları ile kontrolü sağlayabiliyorsunuz. Etrafta bulunan NPC`lerle iletişim kurabilmeniz mümkün. Her NPC`nin kendine ait bir görevi ve alım-satım yaptığı mallar bulunmakta. NPC`lerden başlık, silah, zırh, at alabiliyorsunuz.

Üç boyutlu ortamda savaşıyorsunuz. Kendi el becerinizi de oyunda sergilemeniz gerekiyor. Ok, kılıç gibi silahları savaşlarda kullanabiliyorsunuz. Atınız ile manevralar yaparak düşmanınızı yanıltabilir ve karşı saldırılardan korunabilirsiniz.

Oyunun tek olumsuz yanı, grafiklerinin yetersiz olması. Nesnelerin ve karakterlerin görünümleri ile animasyonları sizi tatmin etmeyebilir. Ancak oyunun içeriği ve diğer özellikleri bu eksiği kapatıyor. Grafikler biraz daha ayrıntılı olsa, oyun daha muhteşem bir hal alabilir.

Oyunda seviye atlayarak ilerliyorsunuz ve her seviye size yeni özellikler ve yetenekler kazandırıyor. Seviye atladıkça yeni şeyler ile karşılaşıyor ve gittikçe güçleniyorsunuz.

Mount&Blade, özellik kısıtlamalı olarak karşımıza geliyor. 6. seviyeye kadar oyunu kısıtlamasız olarak oynayabiliyorsunuz. Eğer tüm kısıtlamalardan kurtulmak istiyorsanız, 14$ karşılığında oyunu satın alabilirsiniz.

Mount&Blade, şu an tam sürüm değil, halen deneme sürümü olarak sunuluyor. Tam sürüm çıktığı vakit oyun tüm hatalardan ve eksiklerden arınmış daha güzel bir hal alacaktır. Oyunun tam sürüm fiyatı 25$`dır, eğer şimdi alırsanız kar edebilirsiniz. Oyun, sürekli geliştiriliyor ve yeni sürümleri çıkıyor. Son sürümü, yani tam sürümü sunulduğunda ise oyunun şimdiki halinden daha fazlasını bulacaksınız.

Mount&Blade, sadece İngilizce dil desteğine sahiptir. Türk yapımı olmasına rağmen Türkçe dil desteği bulunmuyor. Üretici, Türkçe dil desteğinin ilerleyen sürümlerde yer alacağını duyurdu.

Minimum Sistem Gereksinimleri :
32MB ekran kartı
Pentium 766Mhz işlemci
128MB RAM
100MB boş harddisk alanıMount&Blade indir ( Download )


İndirme Notu :Mount&Blade Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Mount&Blade program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
The Hulk
Half Life: Sven Co-Op
MechWarrior 4: Vengeance
Indigo Prophecy
Movie Studio Boss
Tetris
Need for Speed: Most Want
Jetboat Superchamps
3105 AD
America`s Army
Quadnet
Betty`s Beer Bar
Brothers In Arms: Road To
Starsiege: Tribes
Piranha Panic
Bush Shoot-Out
Gold Diver
Warp Assault
Skunny in the wild west
WingNuts: Temporal Naviga
Brothers In Arms: Earned
Bikez II
Ant War
Troll
Shoot Out
Kabus 22
Battlefield 2 - Gulf of O
Mr. Figgles
Swat
Takarin
Krakout
Doomed
Halo: Combat Evolved
Warblade DEMO
get SADDAM
AirStrike II: Gulf Thunde
Leap Frog
Deadhunt
Hornado
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi