KUYUM

Tatil yöreleri için ideal, pratik ve harika bir kuyumcu (jeweller) programı. Programda her türlü kuyum malzemesi kaydı yapabilir, dükkanınızda mal stokunu görebilir ve her ürün için barkod çıkartabilirsiniz.

Toptancı
Toptancı bilgileri (adres, telefon, vergi numarası, e-posta ...
...

Yıkım Günü

Kabus 22 için hazırlanan Yıkım Günü isimli modun, tüm kullanıcılara açık bu demo sürümünde; birinci şahıs perspektifinden tam bir yıkım gerçekleştiriyoruz. Düşmanlarımız ise Dehri`nin yaratıkları...

Bilindiği üze...
...

Opera

...

Kardio Kalp ve Damar Hastalıkları Programı

Üreticiden: Kardio Kalp ve Damar hastalıkları programı, kalp ve damar hastalıkları uzmanları için hazırlanmıştır. Kullanımı basit, gereksiz tanımlamalardan kaçınılmış, işlevsel bir uygulamadır. Program içerisinde 3600 ilaçlık bir vademekum vardır. Reçete düzenlemesi yapılabilir ve çıktısı alın...
...

Bugzilla

Üreticiden:
Bugzilla bir arıza takip uygulamasıdır. Bu tür bir yazılım bireysel ya da toplu olarak çalışan geliştiricilere henüz giderilmemiş hataları ve özellik ekleme isteklerini izleme olanağı sunar. Perl ile yazılan Bugzilla kendi alanında günümüzde neredeyse bir standart haline gelmişt...
...

AS-Ya Adres-Etiket

Üreticiden: Program; 63,5x38,1 mm, x21 ebatlarında matbu etiketlere girilen adresleri yazdırma işlevine sahiptir. İstenildiği takdirde adresler, kategori bazında ya da bütünüyle çıkartılabilir. Bunun yanı sıra işaretleme sistemi ile sadece işaretlenen adresin de bastırılması mümkündür.

Siz...
...

AS-Ya Huzurevi Sosyal Servis

Başta Belediye Huzurevleri olmak üzere, kamu kurumlarına ait huzurevleri sosyal servislerinin kullanımına yönelik, huzurevinde kalan yaşılara ait çeşitli istatistiki bilgiler edinmeyi sağlayan bir programdır. Türkiye`de bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Huzurevine yerleşen yaşlıya ait nüfus b...
...

AS-Ya 21! İskambil Oyunu

Bilgisayara karşı oynanan bir iskambil oyunudur. Çektiğiniz kartların 21 ya da altında olması durumunda bilgisayarın çektiği kartların büyüklüğünü esas alır. Kurulum gerektirmez, sıkıştırılmış dosyayı herhangi bir klasöre açıp oynayabilirsiniz.

Oyunun Kuralları
Kar...
...

AS-Ya Bil Bakalım! Sayı Bilme Oyunu

Üreticiden: 3 basamaklı sayı bilme oyunudur. Bilgisayarın hafızasında tuttuğu 3 basamaklı sayıyı programın yönlendirmesiyle bilmeye dayanan bir oyundur. Tek başınıza ya da iki kişi karşılıklı oynayabilirsiniz.

Oyunun Amacı
`BİL BAKALIM!` bilgisayarın hafızasında tuttuğu ü...
...

TurkCIZIM

Üreticinin açıklaması:
TurkCIZIM bir CAD/GIS uygulamasıdır. Küçük ölçekli çizimlerden büyük çizimlere kadar, güçlü yapısıyla rahatlıkla çeşitli sektörlerin ihtiyacını giderecek donanımlara sahiptir. AutoCAD (R) 2000-4004-2005 DWG/DXF dosyalarını açıp saklayabilir. AutoCAD ile tam uyumludur...
...

AS-Ya Obezite Tarama Analiz

Üreticiden:
Günümüz dünyasında birçok ülkede obezite oranları yüksek seviyede bulunmaktadır. Türkiye, bu ülkelere göre farklılık göstermektedir. Çünkü her bölgenin beslenme alışkanlıkları farklılıklar gösterebilir. Hatta Türkiye`de kendi bölgesi ve hatta kendi illeri i...
...

Fenerbahçe 2007-2008

Fenerbahçe için hazırlanmış 2007 - 2008 sezonu genel fikstür ve otomatik puan tablosu programı. Sarı-Lacivert görsel teması, anlaşılır arayüzü ile kullanmaktan keyif alacağınız bir program. Fenerbahçe ve diğer lig takımlarının sonuçları girilebilir.

Özellikler :

...

WordPower (Kelime Ezber ve Sözlük Programı)

WordPower kelime ezber ve sözlük programını kullanarak hem İngilizce`nizi geliştirebilirsiniz hem de programı bir İngilizce-Türkçe sözlük olarak kullanabilirsiniz. Program kelimeyi yazılı ve sesli olarak size bildiriyor. Sesli bildirimi sayesinde yanlış telaffuzlardan da kurtuluyorsunuz.

Program ...
...

UltraDefrag

Küçük boyutlu, basit arayüzlü, hızlı çalışan, ücretsiz ve açık kaynaklı bir defrag, yani disklerinizdeki dağılmış dosya parçacıklarını birleştirme programıdır.

Yazılım çekirdek tabanlı sürücü ile çalışır bu nedenle hızlıdır. Bunda C ile hazırlanmış, küçük bir program...
...

JkDefrag

Disklerinizdeki dağılmış dosya parçalarını birleştirerek disklerinizin performansını ve ömrünü artırmaya yarayan dosya birleştirme (defrag) yazılımları arasında oldukça başarılı olan, ücretsiz ve küçük boyutlu bir programdır.

JkDefrag, ücretsiz olmasına rağmen, alanındaki pek çok...
...