Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 20.08.2019 Şu Anda Online:144 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Yazım Kılavuzu indir → Sözlük Sözlük

Yazım Kılavuzu

Yazım Kılavuzu Editör Açıklaması:
Üreticiden : Sık sık yaptığımız yazım ve imlâ hatalarının doğrularını gösteren bir kılavuz. Programın veritabanında 64000`in üzerinde kelime bulunuyor. Kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir. Siz harflere basarken aranan kelimeye otomatik olarak konumlanır. Görev çubuğundaki simgesi sayesinde hızlı erişim, gizleme ve kapatma imkânı vardır. Programın genel bilgiler bölümünde düzeltme işaretinin kullanıldığı yerler, yazım kuralları ve kısaltmalar hakkında açıklayıcı bilgilere de ulaşılabilir.

Microsft Excel ve Microsoft Word gibi birçok uygulamada kullanılabilir. Yapmanız gereken tek şey yazılışından emin olmadığınız kelimeyi işaretlemek ve F9 tuşuna basmaktır. Kelimenin doğru yazılışı karşınıza gelecektir. Ayrıca kısayol tuşunu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Editörden :
Gerçekten kolay kullanımlı ve güzel bir imlâ kılavuzu. Şahsen ben çok rahat bir şekilde kullanıyorum ve çok memnunum. Çoğu zaman kelimelerin doğru yazılışı aklımıza gelmeyebilir. Kütüphanenizde imlâ kılavuzu aramak yerine, tek tıklamayla bilgisayarınızdan imlâ kılavuzuna bakabilirsiniz. Yazılışından emin olmadığınız kelimenin doğru yazılışını çok hızlı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. Dört dörtlük bir imlâ kılavuzu arıyorsanız, bu program tam size göre. Üstelik tamamen ücretsiz!Yazım Kılavuzu indir ( Download )


İndirme Notu :Yazım Kılavuzu Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Yazım Kılavuzu program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
WordBanker English-French
SözLook
TransLite Spanish-English
Yazım Kılavuzu
Polyglot 3000
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi