Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 18.01.2022 Şu Anda Online:137 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

WinArranger indir → Araçlar Çeşitli

WinArranger

WinArranger Editör Açıklaması:
Birçok bilgisayar kullanıcısı gibi siz de istemeden bile olsa bilgisayarınızın başına oturduğunuz zaman birden fazla program veya birden fazla pencere açıp hepsini idare etmeye çalışıyorsunuz. Böyle bir durumda çalıştığınız pencerelerin boyutlarıyla oynuyor, birkaçına birden bakmaya çalışıyorsunuz. WinArranger ile bu işlemi birkaç saniye içinde halledebilirsiniz. Hem size zaman kazandıracak, hem de istediğiniz boyutlarda ekranınızı kullanabilecek, kendinize çok daha rahat hareket alanı oluşturacaksınız.
Bu yazılımla bilgisayarınızın ekranını birden fazla kareye eşit oranlarda bölebiliyorsunuz. Hem de fazla bir emek harcamadan, tek bir tıklama ile..

Program genel olarak programcının ihtiyaçları doğrultusunda yazılmış gibi görünse de sizin işinize oldukça yarayan güzel, hoş bir yazılım. WinArranger’ı kullanarak çalıştığınız pencere sayısı kadar, iki farklı boyuttan on farklı boyuta eşit ölçülerde ekranı bölebilirsiniz. Bu yazılım, pencerelerin boyutlarını değiştirmek için harcadığınız zamanı büyük ölçüde azaltarak size daha keyifli çalışma ortamı sunuyor.

Program ile ekranınızı birçok parçaya böldüğünüzde, bilgisayarınızın eski ayarlarına dönmesini bir tıklama ile yapabiliyorsunuz. “Restore Orijinal Layout” (Orjinal ayarlara geri dön) sekmesini bildirim alanına gelerek seçtiğinizde zahmetsizce bilgisayarınızı tekrar eski ayarlarıyla kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Bu da programın en büyük artılarından birisi olsa gerek.WinArranger indir ( Download )


İndirme Notu :WinArranger Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com WinArranger program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
yBook
Toolbar Studio
EzyWin
Amp İhale Otomasyonu
Agent Reader
Read Please 2003
Flash Capture
BiromSoft Calculator Skin
CitySurf
Pa50 Operating System
Advanced PDF Password Rec
UserHealth
Word Viewer 2003
HTML2PDF Pilot
Screensaver XP
MacroMaker
MaxCell TR
Bilgisayarı Kapat
Foxit PDF Editor
ScanSoft PDF Converter
Ticari Paket Seti
Mis
A-PDF PPT2PDF
CD-Cover
Google Earth
Yemek Tariflerim
12Ghosts Replace
SizeFitter
Flash Catcher
Adobe Reader Speed-Up
JAWS for windows screen r
ExeInfo
X-Shot 2002
RightClick
Microsoft Yeni Türk Lira
Visual Labels
Resmi Gazete
TweakRAM
Protect Folder 98
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi