Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 17.09.2019 Şu Anda Online:133 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

WhoLockMe indir → Araçlar Sistem Araçları

WhoLockMe

WhoLockMe Editör Açıklaması:
Bazen dosya silerken başımıza olmadık işler gelir ve Windows`umuz "Dosya Silinemiyor" uyarısı verir. Sebep, genellikle bu dosyayı kullanmaya devam eden bir program, takılı kalan ve düzgün sonlanamayan bir uygulama, ya da Windows`un klasik Explorer hatalarından biridir. Kimi durumlarda sistemin baştan başlatılması sorunu çözse de bazı durumlarda dosyaya erişebilen virüsler bile silinememesine sebep olabilirler.

WhoLockMe, bu bağlamda oldukça işimize yarayabilecek minik bir Windows gezgini yazılımı. Programı çalıştırmak için Windows silinemiyor hatası verdikten sonra sadece silemediğimiz dosyaya sağ tıklayıp Who lock me ? satırını seçmemiz yeterli oluyor. Yazılım, basit bir ekranda bize o dosyaya hangi yazılımın eriştiğini ve neden silinemeyeceğini belirtiyor. Bundan sonra yapmamız gereken sadece ilgili uygulamayı sonlandırmak ve dosyayı artık silebiliyoruz.

Bu tarz dosya sistemi sorunları yaşıyorsanız çok ufak boyutu ile bu programı elinizin altında bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Kurulum : Yazılımı kurmak için "Programı innDir" tuşuna bastıktan sonra alacağımız dosyayı bir klasöre çıkartıp install.bat dosyasını çalıştırmamız yeterlidir. Eğer sistemimizden kaldırmak istiyorsak da yine aynı klasördeki uninstall.bat adlı dosyayı çalıştırıp, ardından da yazılımı hafızamızdan kapatmamız gereklidir. Önerim sadece bir dosya silinememesi durumunda bu seçeneği kullanmanız, zira sistem normal çalıştığında bu seçeneğe tıklarsanız hiçbirşey olmayacaktır.WhoLockMe indir ( Download )


İndirme Notu :WhoLockMe Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com WhoLockMe program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Uzantı Görüntüleyici
RegEditX
Registry Rescue
Notebook Hardware Control
SuperRam
Clean Disk Security
Shortcut Doctor
RamTurbo
WinPerfect
RS232 Tester
InTime
GeForceAASet
Gateway Solo 2100 BIOS
Microsoft PowerToys for W
Windows XP CD Slide Show
SiSoftware Sandra MAX3
ShellExView
XP Tools
PowerToys for Windows XP
Paragon Partition Manager
FreeMeter
Folder Size
VMware Workstation
Paragon Drive Backup Prof
Microsoft Software Invent
Free Registry Defrag
DiskExplorer for FAT
Windows XP Open Command W
Windows 2000 128 Bit High
AClose
Clean It
Spylo PC Monitor
Signature995
Hide and Protect any Driv
Computer Profiler
ShutDownPro
DiskMon
Bilgisayar Kapatıcı
Deep Freeze Standart
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi