Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 18.02.2020 Şu Anda Online:146 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

WhoLockMe indir → Araçlar Sistem Araçları

WhoLockMe

WhoLockMe Editör Açıklaması:
Bazen dosya silerken başımıza olmadık işler gelir ve Windows`umuz "Dosya Silinemiyor" uyarısı verir. Sebep, genellikle bu dosyayı kullanmaya devam eden bir program, takılı kalan ve düzgün sonlanamayan bir uygulama, ya da Windows`un klasik Explorer hatalarından biridir. Kimi durumlarda sistemin baştan başlatılması sorunu çözse de bazı durumlarda dosyaya erişebilen virüsler bile silinememesine sebep olabilirler.

WhoLockMe, bu bağlamda oldukça işimize yarayabilecek minik bir Windows gezgini yazılımı. Programı çalıştırmak için Windows silinemiyor hatası verdikten sonra sadece silemediğimiz dosyaya sağ tıklayıp Who lock me ? satırını seçmemiz yeterli oluyor. Yazılım, basit bir ekranda bize o dosyaya hangi yazılımın eriştiğini ve neden silinemeyeceğini belirtiyor. Bundan sonra yapmamız gereken sadece ilgili uygulamayı sonlandırmak ve dosyayı artık silebiliyoruz.

Bu tarz dosya sistemi sorunları yaşıyorsanız çok ufak boyutu ile bu programı elinizin altında bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Kurulum : Yazılımı kurmak için "Programı innDir" tuşuna bastıktan sonra alacağımız dosyayı bir klasöre çıkartıp install.bat dosyasını çalıştırmamız yeterlidir. Eğer sistemimizden kaldırmak istiyorsak da yine aynı klasördeki uninstall.bat adlı dosyayı çalıştırıp, ardından da yazılımı hafızamızdan kapatmamız gereklidir. Önerim sadece bir dosya silinememesi durumunda bu seçeneği kullanmanız, zira sistem normal çalıştığında bu seçeneğe tıklarsanız hiçbirşey olmayacaktır.WhoLockMe indir ( Download )


İndirme Notu :WhoLockMe Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com WhoLockMe program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Hide-It
RegRun 3 Standard
Optimum XP
Monitor & Free RAM
MEMORyAL
Asmw PC-Optimizer Pro
StuffIt Expander for Wind
Desktop Guard
Winhacker
Intel Processor Identific
Active CPU
MemoryBooster
Absolute StartUp
HWiNFO32
mmCARD Recovery
Compaq M720
Windows XP CD Slide Show
Temp Clean
LANScan
Windows XP Webcam Timersh
Minimizer-XP
Quick Info
DisRamSize
Index.dat Suite
SiSoftware Sandra Lite
O&O CleverCache
iPodLinux Installer (Wind
EVEREST Corporate Edition
Folder Size
Memory Defragmenter
O&O SafeErase
BootLocker
PhishGuard
Autoruns
Ashampoo PowerUp XP Plati
WinErrs
ShutDownPro
TweakSEC
SpeedFan
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi