Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 14.12.2019 Şu Anda Online:123 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Paragon Partition Manager Personel Edition indir → Araçlar Sistem Araçları

Paragon Partition Manager Personel Edition

Paragon Partition Manager Personel Edition Editör Açıklaması:
Yazılım, sabit disklerin yedeğini alarak, tüm sürücülerin bölme işlemini sorunsuz ve %100 eksiksiz olarak yapmaktadır. Bununla yetinmeyen yazılım, sabit diskleri optimize ederek süratli ve dengeli çalışmasını sağlamaktadır. Bölme işlemini veri kaybı olmadan ve tamamen işletim sisteminden izole ederek yapmaktadır.

Her bilgisayar sahibi sabit disk yönetiminin bir göreviyle er yada geç karşılaşır. Kullanıcılar çoğu zaman bilgisayarlarını yeniden kurmak zorunda kaldıklarında, işletim sistemi dahil tüm veri ve yazılımlarını tek tek kurmaktadırlar. Bazı şirketler bu iş için yazılım geliştirseler de çoğu zaman tam ve verimli sonuca ulaşmak mümkün olmamaktadır. Yedekleme yazılımlarında veriler, kurulumda bulunan sistem yazılımları, sonradan kurulan yazılımlar ve diğer yardımcı yazılımlarda kayıplar meydana gelmekte, bu ise kullanıcı için bu yazılımları tekrar kurma anlamına gelmektedir. Sonuçta böyle yazılımlar sadece bilgisayarı kurarken kurulumda harcanan zamanı kısaltmaktan başka kullanıcıya bir şey sağlamamaktadır.

Peki ya bilgisayar kurulduktan sonra kullanıcı sabit diski bölme zorunluluğu duyarsa? Yeni kurulan bir bilgisayarda tüm yazılımlar kurulu bir durumda yedek alma ihtiyacı duyar ve bunu % 100 kayıpsız yapacak bir yazılıma ihtiyacı varsa?

Yazılım, disk kaynaklarını optimum bir şekilde tahsis etmekte, bilgisayarınızda işletim sistemlerini etkili bir şekilde yönetmektedir. Bölme işleminde kullanıcıya yol gösteren sihirbazlar kolaylık sağlamakta, güvenilir bir şekilde sabit diski, bir vaya birkaç sabit disk yönetimi şeklinde bölmektedir. Yazılım sabit disk büyüklüğünü optimize ederek daha iyi ve verimli bir sabit disk kullanılmasını sağlamaktadır. Bölme işlemini veri kaybı olmadan yapmaktadır. Bootable cd ile bozulmuş işletim sistemini tamir edebilmektedir.

Özellikler:
Özgün UFSD teknolojisi ile, sabit diskinizde herhangi bir bölümü gözden geçirebilektedir.
Hacim gezgini aracı, herhangi bir dosya değişmesini, kopya dosyaları ve klasörleri, gizli ve adsız bölmeleri inceleyebilmektedir.
Yazılım, yeni-yeniden şekillendirme teknolojiyle, NTFS işletim sisteminde [rebooting] Windows olmadan bölme yapmak imkanı sağlamaktadır.
Özgün akıllı bölme teknolojisi ile, hemen hemen tüm hard diski bölmek için, verinin tek bir baytını bile kaybetmeden operasyonlarla bölmektedir.
Yenilikçi BTE teknolojisi ile, görünüm modunu değiştirmeden sabit disklere biçim vermektedir.
Yazılım, sistem bölmesiyle operasyon yapmak için disket veya cd`den bilgisayarı kurmak zorunda bırakmamaktadır.
Bölme yönetmeni, windows algoritmaları ile uyumlu olan kendi algoritmalarını kullanmaktadır.
Yazılım, işletim sisteminden tamamen izole edilir ve ayrı ayrı çalışabilir.
Çabuk kopya modu, varsayılan olarak kullanılmaktadır. Bu mod yazılımında, kopya edilecek sektörler, veri saklama sektörleri ön plandadır.
Kötü kopya modu, kullanılmamış olan ve kaynak bölme/sabit diskin tüm sektörlerini kopya edebilmektedir. Bu mod, kullanıcıya bölme-bounded yazılımla, bölme/sabit diskleri kopya etmek için yararlıdır. Yazılımları kopya edebilmekte veya herhangi bir dosya sisteminin bölünmesini sağlayabilmektedir.
Fonksiyonu yeniden şekillendirmeye müsaittir. Bölme durumunda hedef bölmesi büyüklüğünü değiştirebilirsiniz.
Sabit disk bölme büyüklüklerinin değişimi, hedef sabit disk büyüklüğüne göre mümkündür.
Sabit disk`te oluşan kötü alanları izole edebilme veya onarabilme yeteneğine sahiptir. Ancak bu onarma % 100 anlamda olmamaktadır. Kötü alanları izole ederek sabit diskin verimli ve yüksek kapasite ile kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

NOT: Yazılım demo sürümünde yukarıda bahsedilen işlemleri kısıtlamalı olarak yapmaktadır.

NOT 2: Yazılımın Professional sürümünü buraya tıklayarak innDirebilirsiniz.Paragon Partition Manager Personel Edition indir ( Download )


İndirme Notu :Paragon Partition Manager Personel Edition Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Paragon Partition Manager Personel Edition program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
SpeedFan
nLite
Memory Defragmenter
WinFixer 2005
Active CPU
TestCPU
3DMark 2006
XP TCP/IP Repair
PC Wizard
Auslogics System Informat
Windows XP Open Command W
GeForceAASet
NTFSDOS
Spylo PC Monitor
BIOS Agent
Microsoft PowerToys for W
Paragon Partition Manager
Absolute StartUp
RamTurbo
Folder Size
O&O CleverCache
Error Fixer
Paragon Drive Backup Pers
Paragon Drive Copy Person
Active Registry Monitor
Reg Scrub Xp
Visual Basic Run-Time Red
CPU-Z
Compaq M720
XPTuneup
Paragon Hard Disk Manager
Sistem Zamanlayıcı
Dr. Hardware 2006
HS WinPerfect
CS Fire Monitor
Active X Manager
Auto Shutdown
Windows XP Service Pack 1
FreeMem Professional
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi