Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 20.06.2021 Şu Anda Online:168 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

NoClone4 Enterprise Edition indir → Araçlar Çeşitli

NoClone4 Enterprise Edition

NoClone4 Enterprise Edition Editör Açıklaması:
Yazılım bilgisayarda bulunan aynı kategoride ve aynı cins olan müzik, resim, video ve diğer multimedia yazılımlarını tek tıklama ile bulmaya yaramaktadır. Basit, anlaşılır bir arayüzle kullanıcı karşısına gelen yazılım 6 ana başlık ve 2 bölümden oluşmaktadır. Dilerseniz şimdi hep beraber bu yazılımın kaabiliyetlerini tanıyalım.

Ana başlıklar sırasıyla; Oturum-Bölüm Araştırma (Search Session), İnceleme (Review), İşaret (Mark) Faaliyet (Action), Yardım ve Kayıt seçeneklerinden oluşmaktadır.

Bölümler ise; Arama Kriteri (Search Criteria) ve Arama Sonucu (Search Result)`ndan oluşmaktadır.

Oturum-Bölüm Araştırma sekmesi; Arama, Yeni Arama, İhraç etme, Hafızayı Temizleme ve Çıkış seçeneklerinden oluşmaktadır. Arama sekmesine tıklandığında bilgisayarda bulunan ve kullanıcı tarafından seçilmiş video, müzik vb. nesnelerin benzer olanlarını tarar ve bulur. Yeni Arama sekmesi ise aramayı yeniden yapar. İhraç Etme sekmesi, kullanıcı tarafından nesneleri bizzat seçme imkanı sağlamaktadır. Kullanıcı el ile istediği nesneyi (müzik, video vb.) seçebilmektedir. Hafızayı Temizleme, yazılımda daha önce seçilmiş olan nesneleri temizlemektedir.

İnceleme; Aç (Open), Farklı Yazılım-Yayın ile Aç (Open With Default Editör), Klasör Aç (Open Folder), Dosya Özellikleri (File Properties) ve Rapor Tanımlama (Define Report) sekmelerinden oluşmaktadır. Sırasıyla; Aç sekmesine tıklandığında yazılımın taradığı ve bulduğu video, müzik vb dosyaları bilgisayarda bulunan yazılım türlerinden uygun olanı ile (winamp,madia player vb.) açmaktadır. Farklı Yazılımla Aç sekmesine tıklandığında ise yine yazılımın taradığı ve bulduğu video, müzik vb. dosyaları uygun olan not defteri vb. yazılım türleri ile açmaktadır.Klasör Aç sekmesine tıklandığında bulduğu dosya veya dosyaların klasörlerini açmaktadır. Dosya Özellikleri sekmesi ise bulduğu nesnelerin özelleklerini kullanıcıya sunmaktadır. Rapor Tanımlama sekmesi o nesne hakkındaki bilgileri rapor şeklinde sunmaktadır.

İşaret bölümü; Yazılımın bulduğu benzer parçalara isim yazma, tarih ve büyüklük tanımlama gibi fonksiyonları yerine getirmektedir. Kullanıcı bu işlemi akıllı yapıcı (Smart Maker) ile yapabilmektedir.

Faaliyet Bölümü; Kaydetme, Hareket Etme ve Kopyalama sekmelerinden oluşmaktadır. Kullanıcı bu sekmelerle bulduğu benzer parçaları kaydedebilmekte, kopyalayabilmekte ve yerini değiştirebilmektedir.

Arama Kriteri Bölümü; İnceleme (Browse), Dosya Tipi (File Type), Daha Fazla Yol İlave Et (Add More Path), Farklı Yol (Exclude Path), Rapor Tanımlama (Define Report) ve Rapor sekmelerinden oluşmaktadır. Kullanıcı aramayı ister inceleme sekmesiyle, ister dosya tipi seçeneklerinden faydalanarak yaptırabilmektedir. Farklı veya daha fazla dosya yolu görmek ya da ilave etmek istenirse ilgili sekmeyi tıklamak yeterli olacaktır. Sağ tarafta bulunan Arama Sonucu bölümünde ise aranılan ve bulunan benzer parçalar yazılım tarafından gösterilmektedir.NoClone4 Enterprise Edition indir ( Download )


İndirme Notu :NoClone4 Enterprise Edition Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com NoClone4 Enterprise Edition program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Beos Tam Sürüm İşleti
SofraPro Yemek Yazılım
iDump
Zero Assumption Digital I
Advanced PDF Password Rec
Excel to PDF Converter
Visual Labels
Agent Reader
MoreMotion XML Editor
ShutDown Plus
HelioBar XP
Büyütecim
eXPert PDF Reader
Sector Tester
Hair Pro
Resmi Gazete Arşivi
Togglemouse
Advanced Find and Replace
AKINSOFT Barkod
AVCataloger
Veri Tamir Programı
AP Guitar Tuner
CHM2PDF Pilot
Microsoft VM 1.0a için T
Puan Tablosu
Fast PDF Builder
Kimlik Bildirim Programı
Clipboard Box
Oracle Direct Data
R-Studio Network Edition
FinePrint
Purrint
AKINSOFT Valör
ExtManage
Adobe Reader Speed-Up
QNX Tam Sürüm İşletim
Active Smart
QRP Rapor Gösterici
Tidy Start Menu
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi