Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 19.10.2020 Şu Anda Online:155 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Nero CD-DVD Speed indir → Araçlar CD - DVD Araçları

Nero CD-DVD Speed

Nero CD-DVD Speed Tanıtım:
Nero CD-DVD Speed sahip olduğunuz CD ve DVD yazıcılar üzerinde testler yapabilmenizi sağlayan bir donanım bilgilendirme yazılımıdır. CD ve DVD yazıcılarınızın diğer cihazlara oranla ne durumda olduğunu yazılımın belirlemiş olduğu ölçütlere göre kıyaslayabilmeniz mümkündür. Özellikle yeni bir CD veya DVD yazıcı aldığınızda cihazınızın performansından emin olabilmeniz için kullanabileceğiniz bu yazılım veri transfer oranı, dijital ses motoru kalitesi, yazma sırasındaki işlemci kullanımı, erişim süresi gibi çeşitli testleri uygulayabilmenizi sağlamaktadır. Tercihinize bağlı olarak tüm testleri tek seferde de uygulayabilirsiniz.

CD veya DVD yazıcınızın sahip olduğu özellikler hakkında da bilgi verebilen yazılım, sürücünüze takmış olduğunuz diskin türü, veri kayıt biçimi, veri yazma kapasitesi, tek katmanlı mı yoksa çift katmanlı mı olduğu gibi bilgileri de verebilmektedir. Bu sayede almış olduğunuz boş medyaların kalitesi hakkında da bilgi alabilmeniz sağlanıyor. Bilindiği üzere boş medyaların kalitesi de en az yazıcı cihazlar kadar önem taşıyor. Üzerinde yazan hızları desteklemeyen bir çok boş medyanın piyasada olduğu bir gerçek. Yazılım sayesinde yapacağınız testlerle bu konuda da tecrübe sahibi olup daha iyi boş medyaları tercih etmeniz mümkün.

Nero CD-DVD Speed yazılımı ile performans testlerinin yanı sıra hata testleri de yapabilmeniz mümkün. Test yapabilmek için sürücünüze boş bir medya takmanız ve test türünüzü seçmeniz yeterli. Türkçe dil desteğine de sahip olduğundan yazılımın kullanımı konusunda bir sorun yaşamayacaksınız. Zaten kullanımı oldukça kolay ama dil desteği ile test sonuçlarını daha iyi değerlendirip verilen bilgileri kolayca anlayabilirsiniz.Nero CD-DVD Speed indir ( Download )


İndirme Notu :Nero CD-DVD Speed Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Nero CD-DVD Speed program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Video DVD Duplicator
Cd Collection
DVD EZ Copy
PowerISO
Ultimate CD/DVD Burner
Burn4Free
CD Jewel Case & Label Cre
Drop2CD
Cdr Label
Nero (Almanca)
Audiolib MP3 CD Burner
Easy Audio CD Burner
Ashampoo Burning Studio
Nero (Türkçe)
Portable ImgBurn
UltraISO Premium
Flaming CD Burner
Cheetah CD Burner
Sateira CD&DVD Burner
Speed DVD Creator
Photo CDuke
007 DVD Copy
CloneDVD
Cheetah DVD Burner
CD to HTML
Fantom DVD Professional
Autorun.inf Editor
FinalBurner PRO
MP3 CD Writer
Ultra MP3 to CD Burner
DVDXPlatinum
CloneCD
Sun CD/DVD Burner
ALO CD & DVD Burner
Nero (İngilizce)
Daemon Tools
CDMenu Small Edition
Apollo CD & DVD Label Mak
AutoRun
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi