Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 03.07.2022 Şu Anda Online:167 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

MISPBO Biorhythms indir → Araçlar Çeşitli

MISPBO Biorhythms

MISPBO Biorhythms Editör Açıklaması:
Bu yüzyılın başlarında, Dr. Hermann Swoboda ve Dr. Wilhelm Fliess, hastalarının psikolojik incelemelerinde kullandığı istatistik bilgi ve raporlarından yola çıkarak özdeş bazı ritimlerin farkına vardılar. İnsanların fiziksel, duygusal ve zihinsel durumlarının aktif ve pasif evrelerini gözlemleyerek, bu gözlemlerin ışığında biyoritimlerin temel prensiplerini ortaya koydular.

Biyoritim teorisi bize doğumumuzla başlayan ve hayatımız boyunca devam eden üç farklı biyolojik evreden etkilendiğimizi ifade eder: Fiziksel değişim eğrisi 23, duygusal değişim eğrisi 28 ve zihinsel değişim eğrisi ise 33 günlük periyotlara sahiptir.

Herhangi bir evre yatay çizginin üstünde iken (pozitif evre), buna karşı gelen alanda (fiziksel, duygusal veya zihinsel) kendimizi güçlü hissederiz. Eğer bu bir fiziksel pozitif evresi ise, bedensel olarak kendinizi iyi hissedersiniz. Örneğin, sportif bir hareket yapmanız gerekiyorsa vücudunuz daha esnek olacaktır. Eğer bu duygusal pozitif evresi ise, kendinizi iyi bir ruh hali içinde hisseder ve diğer insanlarla kontaklarınız son derece pozitif olur. Eğer bu zihinsel pozitif evresi ise, düşünceleriniz kuvvetli ve görüşünüz keskin, olaylara konsantrasyonunuz daha kolay, birçok fikir ve kavrayışla dolu olursunuz.

Değişim evresi yatay çizginin altında iken (negatif evre), buna karşı gelen alanda kendimizi zayıf veya güçsüz hissederiz. Eğer bu bir fiziksel negatif evresi ise, kendinizi güçsüz ve halsiz hissedersiniz; eğer bir duygusal negatif evre ise, kendinizi dertli, mutsuz ve keyifsiz hissedersiniz; eğer bir zihinsel negatif evre ise, düşünceleriniz bulanık ve konsantrasyon zordur.

Değişim eğrisi orta çizgiyi kestiği zaman, bu karşı gelen alanda bir kritik gündür ve eğer aynı anda iki eğri orta çizgiden geçiyorsa, bu oldukça kritik bir gündür. Fiziksel kritiklerin anlamı kendinizi bitkin ve tükenmiş hissedeceğinizdir. Bu günlerde fiziksel efor gerektiren hareketlerden kaçınmanız daha uygun olacaktır. Duygusal kritiklerin anlamı kendinizi hassas, alıngan, sinirli ve üzgün hissedeceğinizdir. Bu günlerde duygusal boşalımlara oldukça sık rastlanır. Çekişme ve fikir münakaşalarından kaçınılmalıdır. Son olarak zihinsel kritiklerin anlamı uyuşuk ve ağır bir düşünme yapısı içinde olacağınızdır. Çok fazla konsantrasyon gerektiren aktivitelerden uzaklaşmanız iyi olacaktır.

Biyoritimler, olaylar ve gelecek hakkında bilgi vermez. Sadece olayları anlamamıza yardımcı olurlar. Örneğin, bazı doktorlar ameliyatları, biyoritimlere bakarak planlarlar veya spor antrenörleri, bireysel antremanları, biyoritimlere göre ayarlarlar. İnanıp inanmamak tamamen size kalmış.

Program sayesinde biyoritimlerinizi ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. İsminizi, doğum tarihinizi giriyorsunuz ve biyoritminizi, grafiksel olarak görüyorsunuz. Takvimde, hangi günlerde biyoritminizin düştüğünü veya yükseldiğini, kritik günleri görebilirsiniz. Ayrıca burcunuzu da görebilirsiniz. İstediğiniz bir tarihteki biyoritminizi de görebilirsiniz.MISPBO Biorhythms indir ( Download )


İndirme Notu :MISPBO Biorhythms Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com MISPBO Biorhythms program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
TSP Pro Teknik Servis Pro
Txt2pdf
RightClick
PicPackager (With Java)
Q1
Stig`s Sky Calendar (Off-
Akınsoft Gümrük
Takvim
Coeli Stella 2000
Yeşil Kart Takip
Poweroff
Netcam Watcher Profession
TextToPDF
Folder2Iso
MaxCell TR
Adobe Reader
BT Remote 2000
Stagecast Creator
Capiche
PCLoupe
Magical Jelly Bean Keyfin
Adobe Reader (Türkçe)
HotKey CD-Eject
Adult Photo Blanker
WinArranger
VBScript2Exe
Zamanlı Kapama
QNX Tam Sürüm İşletim
Hair Pro
Mis
Büyük Türkiye Projesi
Power Contact
OrCAD
ShutDown Plus
Password Recovery Tools
BullZip PDF Printer
Password Reveal
Türk Araçları
AKINSOFT Barkod
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi