Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 12.11.2019 Şu Anda Online:145 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

FullScreenCaller Pro indir → Mobil (Cep Tel. / PDA) Araçlar

FullScreenCaller Pro

FullScreenCaller Pro Editör Açıklaması:
FullScreenCaller Pro, arama yaptığınızda ya da arama geldiğinde eğer kişi rehberinizde ise tam ekran resmini gösteren bir programdır. Önceden tanımlı ve tam kişiselleştirilebilir profilleri sayesinde arayan kişinin bilgisi ekranda görüntülenir. Değişik temalar ile uygulamanızı özelleştirebilirsiniz.

Profillere Genel Bakış
FullScreenCaller Pro, profillerden oluşmaktadır. rehberinizde bulunan bir kişiye, gruba ya da tüm kişilere profil oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kadar profil oluşturabilirsiniz. Her profil kendi içinde arayan kişinin bilgileri, her bir bilginin konumu ve fotoğrafı hakkında ayarlara sahiptir. Profil oluşturmak için bir sihirbaz bulunmaktadır. Gerçek profiller üzerinden yeni profil oluşturabilirsiniz. Etiket metni, resim oluşturabilirsiniz. Eğer arayanın profili yoksa standart profil devreye girecektir. Önceden tanımlı iki adet profil bulunmaktadır: "Business" ve "Friends". Bu profillerin isimlerini değiştirebilir ve ayarlarını modifiye edebilirsiniz. Bu profiller için standart ayarlar önceden uygulanmıştır.

Profil Ayarlarını Özelleştirme
"Customize" menü parçasını kullanarak, birçok ayarı değiştirebilirsiniz. Arkaplan resim ayarında iki seçenek vardır: Birincisi tam ekran kullanıcı resmi ve belirlenen yerde saniyelerin gösterimi. Arayanın fotoğrafı telefon veritabanından yüklenecektir. İsterseniz tüm kişilerin resmini ve arkaplan resmini değiştirebilirsiniz. Sadece metin etiketlerinin gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Profilinize özel arkaplan resimleri ekleyebilirsiniz. Ekleme işlemi için telefon veritabanını kullanabilir veya kamera ile çektiğiniz görüntüleri kullanabilirsiniz.

Yeni Profil Oluşturma
İstediğiniz zaman yeni bir profil oluşturabilirsiniz. Profil oluşturmada sihirbaz size yardım edecektir. İki çeşit profil vardır: Birincisi kullanıcı grupları, ikincisi tekil kullanıcı. Yeni profil, profil şablonu temellidir. Tüm şablon ayarlarını yeni profil oluşturduktan sonra "Customize" menü parçasını yardımıyla değiştirebilirsiniz.

Uyumlu Cihazlar: Nokia N70, Nokia N90, Nokia 6680, Nokia 6681, Nokia 6682, Nokia 6630, Nokia 7610, Nokia 6670, Nokia 3230, Nokia 6260, Nokia 6620, Nokia 6600FullScreenCaller Pro indir ( Download )


İndirme Notu :FullScreenCaller Pro Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com FullScreenCaller Pro program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
FExplorer
ChemTable
WinRAR (Pocket PC)
RMRZip
Butterfly
CallRecorder
The Lord of the Rings Int
FastCPU
PhoneLog
MultiTask
TracerPlus
Handy Safe
FullScreenCaller Pro
Mobil Sözlük Pro W
Quran Reader Basic Arabic
FileZ
AutoStart
MiniBook
SMS Forwarder Lite
Extended File Manager
TrapWeaver
eReader for Palm OS
Skype for Pocket PC
Spy Call
MobiLuck Bluetooth Messen
Font Magnifier
F-Secure Mobile Security
Macromedia Flash Player (
Symantec Mobile Security
Speedy
Acrobat Reader (Palm OS)
Contact-M
PC-Cillin for Palm
Turkish Localization
Symantec Mobile Security
Slap
AutoPilot
Avira AntiVir Mobile
HandMap
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi