Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 06.07.2020 Şu Anda Online:177 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

FileZ indir → Mobil (Cep Tel. / PDA) Araçlar

FileZ

FileZ Editör Açıklaması:
FileZ, Palm OS`lar için ücretsiz bir dosya yönetim ve sistem yazılımı. Programla avuçiçi bilgisayarınızın dosyalarına, sistem bilgisine ve tercihlerine ulaşabilirsiniz. Programın dosya tarayıcısıyla bilgisayarınızdaki veya SD, hafıza kartları gibi harici kartlardaki herhangi bir dosyayı görüntüleyebilir, düzenleyebilir, kopyalayabilir, taşıyabilir, silebilir ve gönderebilirsiniz. FileZ, hafıza kullanımı ve batarya durumu gibi kapsamlı olarak sistem bilgisini gösterir. Programın tercih editörüyle herhangi bir uygulamadaki tercihleri görüntüleyebilir ve silebilirsiniz. Aynı zamanda program, kullanımı kolay ve isteğe uyarlanabilir arayüze sahip.

Dosyalarınız:

Avuçiçi bilgisayarınızın dahili hafızasındaki veya harici kartındaki herhangi bir dosyayı görüntüleyebilir; dosya ismi, özellik ve tarih gibi genel bilgilerini düzenleyebilirsiniz. Her bir dosya kopyalanabilir, taşınabilir, bluetooth veya kızılötesiyle yollanabilir, veya da silinebilir. Dahili hafızadaki dosyalar direkt olarak görüntülenebilir ve düzenlenebilir. Bununla beraber herhangi bir klasör hakkındaki toplam boyut gibi bilgileri, ayrıca klasördeki olası problemler hakkındaki uyarıları (yasadışı dosya isimleri vb.) görüntüleyebilirsiniz. Programdaki isteğe uyarlanabilir kapsamlı dosya listeleme ile listede çeşitli şekillerde dosyaları sıralayabilir, süzebilir ve görünmesini istediğiniz dosya bilgisini seçebilirsiniz. 320x480 çözünürlük desteğiyle dosya listesi maksimum ekran alanını kullanır. Ayrıca dosya listesini Memo Pad uygulamasına gönderebilirsiniz.

Avuçiçi Bilgisayarınız:

FileZ, avuçiçi bilgisayarınız hakkında geniş bir bilgi sunar. Bilgisayarın hafızası, batarya ve senkronizasyon hakkında üç sekmede detaylı bilgi verilmektedir. Hafıza bilgisi boş/kullanılan/toplam miktarları, dosya sistemi bilgisini ve daha fazlasını içerir. Batarya bilgisi geçerli/kritik değerleri, uyarı değerlerini, batarya tipini ve daha fazlasını içerir. Senkronizasyon bilgisi avuçiçi bilgisayarınızın kimliği ve senkronizasyon geçmişi hakkında birkaç detayı içerir.

Tercihleriniz:

FileZ`deki tercih yöneticisi ile avuçiçi bilgisayarınızdaki herhangi bir uygulama için (hem saklanmış hem saklanmamış) tercihleri görüntüleyebilir, başka yere yollayabilir ve silebilirsiniz.

Not: Programın çalışabilmesi için minimum Palm OS 3.0 gereklidir. Ayrıca program, 180 KB hafıza kullanmaktadır.FileZ indir ( Download )


İndirme Notu :FileZ Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com FileZ program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Kaspersky Anti-Virus Mobi
AquaCalendar
F-Secure Mobile Security
Baby Care
AutoStart
FastCPU
AppMan
CallRecorder
F-Secure Mobile Anti-Viru
CepInfo
Spb FullScreen Keyboard
MiniBook
FullScreenCaller Pro
RMRZip
Kaspersky Anti-Virus Mobi
eReader for Palm OS
MemoThis
Speedy
Mobil Sözlük Pro W
AutoPilot
Photogather
F-Secure Mobile Anti-Viru
MobiLuck Bluetooth Messen
FileZ
Font Magnifier
FExplorer
F-Secure Mobile Anti-Viru
Handy Weather
MegaCalc
Symantec Mobile Security
Documents To Go Premium E
Palm Desktop Themes
PC-Cillin for Palm
Turkish Localization
Ectaco Cep Bilgisayarlar
F-Secure Mobile Anti-Viru
Quran Reader Basic Arabic
Macromedia Flash Player (
Symantec Mobile Security
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi