Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 20.04.2019 Şu Anda Online:141 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Brothers In Arms: Earned in Blood indir → Oyun Aksiyon

Brothers In Arms: Earned in Blood

Brothers In Arms: Earned in Blood Editör Açıklaması:
İkinci Dünya Savaşı`nı konu alan bir oyunla karşı karşıyayız. Ubisoft tarafından yapılan kaliteli yapımlardan biri olan Brothers In Arms: Earned in Blood, birinci oyunun devamı niteliği taşıyor.

Brothers In Arms: Earned in Blood, İkinci Dünya Savaşı`nda yaşanmış olayları konu alıyor. Joe Hartsock`un yaşadığı savaş anıları oyun boyunca başlıca görevleri oluşturuyor. Savaşta yaşanmış olayları bu kadar etkili yansıtabilmek, büyük çaba gerektirse gerek... Muhteşem seslendirmelerle süslenen oyun boyunca konu dışına çıkmadan görevleri yerine getiriyoruz.

Unreal Engine teknolojisini kullanan oyunun grafiklerine söyleyecek söz yok. Çok kaliteli efektlere, modellemelere ve görselliğe sahip. İlk oyundaki görsellik hataları giderilmiş. İlk oyunun yanı sıra grafiksel anlamda birçok yenilik yapılmış.

Videolar ve animasyonlar oldukça akıcı ve kaliteli hazırlanmış. Ateş etme, siper alma, koşma, ölme gibi animasyonlar ustalıkla hazırlanmış. Oyunu oynarken videolara ve animasyonlara hayran kalacaksınız.

Oyunun sesleri ve müziklerinin de görselliğinden aşağı kalır yanı yok. Oyunun müzikleri muhteşem! Bir savaş oyunu için düşünülebilecek en güzel müzikler, Brothers In Arms: Earned in Blood`da mevcut desek yeridir. Silah, bomba ve patlama sesleri de oldukça başarılı olarak hazırlanmış. Ana karakterimiz Joe Hartsock`un ses dublajı profesyonel kişiler tarafından yapılmış. Oyun esnasında Joe Hartsock`un konuşmaları, emir ve talimatları, oyuna güzellik ve duygu katıyor.

Oyun sırasında yanımızda en fazla iki silah taşıyabiliyoruz. Cephanemizi (silah, mermi vb.) ölen düşmanların veya takım arkadaşlarımızın üzerinden alabiliyoruz.

Oyunda istediğimiz an oyunumuzu kaydedemiyoruz. Sadece belirli yerlerde ve bölüm başlarında oyun otomatik olarak kaydediliyor.

İsterseniz, oyunu tek başınıza oynamak yerine (Single-Player) çoklu oyuncu (Multi-Player) desteğiyle arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Oyun gerek görsellik, gerek yapısal olarak Call Of Duty 2`ye çok benziyor ve kesinlikle en büyük rakibi. Call Of Duty 2`yi bitirip de alternatif arayanlar için Ubisoft ve Gearbox işbirliğiyle hazırlanan Brothers In Arms: Earned in Blood`ı deneyebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri :
1 GHz Pentium III ya da AMD Athlon (2.5GHz Pentium IV ya da AMD önerilir)
512 MB RAM (1 GB önerilir)
32 MB DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı (desteklenen listeye bakınız *)
16-bit DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
4x DVD-ROM (8x ya da üstü önerilir)
5 GB boş disk alanı
Windows 2000/XP (sadece)

* Desteklenen Ekran Kartları :
ATI Radeon 8500/9000/X serisi
NVIDIA GeForce 4/FX/6 serisi (GeForce 4 MX desteklenmez)Brothers In Arms: Earned in Blood indir ( Download )


İndirme Notu :Brothers In Arms: Earned in Blood Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Brothers In Arms: Earned in Blood program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Diner Dash
MechWarrior 4: Vengeance
9MM
The Punisher
Deadhunt
Savaşan FATİH
Faces of War
MDK 2
Back Alley Brawl
Astroid Fight
Yüksek FPS Modelleri
Deer Drive
Jetboat Superchamps
Hopmon
Lord of the Rings: Return
Grudge Match Cashball Pai
İcebreaker
The Chronicles of Riddick
Knights of the Temple II
Swat
Ant War
Zed
CSI: Dark Motives
Light Weight Ninja
Driver
HALLOWEEN
Stick Soldiers
3 Foot Ninja 2
Silent Attack - The Near
Malvinas
Skunny in the wild west
Need For Speed Undergroun
Natural Fawn Killers
Saucer Attack
Jamie Dundee
Megabot
Kreed
Jets`n`Guns
Bikez II
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi