Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 25.09.2021 Şu Anda Online:153 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Beos Tam Sürüm İşletim Sistemi indir → Araçlar Çeşitli

Beos Tam Sürüm İşletim Sistemi

Beos Tam Sürüm İşletim Sistemi Editör Açıklaması:
Windows altında çalışabilen tam sürüm işletim sistemi.Beos 5 dünyada çok popüler.Windows ve Linux`a göre masaüstü yapısı daha farklı.Özellikle Avrupada çok kullanılmakta.Beos`un tercih nedenleri arasında küçük boyutlu olması ve windows altında çalışabilmesi yatıyor.

Özellikleri:
BeOS 5, 1934 kart için destek sağlayan bir işletim sistemi. Yeni mp3 codec`iyle mp3 çözmeyi daha da kolaylaştırıyor. Ayrıca yeni Media Player içeriyor. CDDA Dosya Sistemi, müzik CD`lerini mount etmeyi ve anında WAV olarak okumayı sağlıyor. Sadece dosyalarınızı CD`den tutup sabit diskinize atmanızla CD`nizdeki şarkılar WAV uzantısına dönüşüyor.Bunların dışında BeOS 5 yeni MIDI arabirimi de içeriyor.

Paneller ve programlar ulaşım açısından rahatlığa kavuşturulmuş, sadece Get Info panelleri sayesinde tüm programlar hakkında genel bilgiye sahip olabilirsiniz. Configure Be Menu seçeneğiyle menünüzü istediğiniz şekilde kastomize edebilirsiniz.Ayrıca BeOS 5, herkesin favorisi Net Positive web tarayıcısının yeni bir sürümünü de içeriyor. Bu yeni versiyonda; ikonlar yenilenmiş, performans artmış, ve download`larınızı düzenlemek için bir download manager eklenmiş. Artık uyurken bile bir kaç basit ayarla download yapabiliyorsunuz. BeOS 5`in içerdiği CDBurner ile data ve müzik CD`leri yapmanız artık daha kolay ve NTFS ve ext2 dosya sistemlerine ulaşmak artık mümkün. Ayrıca Print Server artık daha az hafıza kullanıyor, daha hızlı ve daha az sistem kaynağı kullanıyor. Ağ Ayarları Paneli`nde yapılan değişiklikler sayesinde artık ağ araçlarını (modem, ethernet kartı vs.) otomatik tanıyor. PPP ve USB desteği eklenmiş.

BeMail ile artık spell-checking (imla kontrolü) de yapabilirsiniz. Eklenen yeni sürücülerle ekran ve ses kartlarınızın tanınması artık daha da kolay. (Matrox g400, rage128 pro, i810, Trident MVP 4). Web`de Surf yaparken, ya da uzun metin dosyaları içerisinde gezerken kaybolma problemi de ortadan kaldırılmış. Artık fare`nizin kaydırma çubuğu da BeOS`ça tanınıyor.BeOS 5 PE kolay ve hızlı bir kurulum sağlamasının yanında kullanıcıya desteklediği kartlarla, kullanım kolaylığıyla büyük rahatlık sağlıyor.

Not:Beos`un Linux altında çalışabilen sürümünü,Windows veya Linux gerektirmeyen sürümünü, uptade`lerini üretici sitesinden indirebilirsiniz.Beos Tam Sürüm İşletim Sistemi indir ( Download )


İndirme Notu :Beos Tam Sürüm İşletim Sistemi Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Beos Tam Sürüm İşletim Sistemi program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
TextToPDF
Bayzun Kur Takip
VueScan Professional Edit
Okul Network (ON) İlkö
Advanced Woman Calendar
Foxit Reader Pro
Pa55Tr Operating System
1-More WebCam
Advanced Excel Select
Microsoft Yeni Türk Lira
Copernic Summarizer
Foxit PDF Creator
CHM2HTML Pilot
Software Translator
Advanced eBook Explorer
PrivacyKeyboard
FinePrint
File Spliter
QCL Player 2.4
DeskTool
Merkez Bankası Döviz Ku
Clipboard Box
MISPBO Biorhythms
Express CD-Ejector
Tidy Start Menu
PaperCut Quota
FolderInfo
Agent Reader
Agelong Tree
Ebook Maker
TweakRAM
Print2PDF Server Edition
EraserPro
Eraser
BeInSync
JAWS for windows screen r
Sicyon
QuickBooks Key
RecallPlus (Windows XP/20
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi