Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 03.07.2020 Şu Anda Online:159 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

Asep Akaryakıt Satış Entegre Paket Program indir → İş - Ofis Veritabanı

Asep Akaryakıt Satış Entegre Paket Program

Asep Akaryakıt Satış Entegre Paket Program Editör Açıklaması:
Üretici Açıklaması
Asep Program bir istasyon`da ihtiyaç duyulacak tüm hesaplar düşünülmüş ve herkesin kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir. 1996 Yılından beri sürekli kendini yenileyerek akaryakıt istasyonlarında en çok tercih edilen programlar arasına girmiştir.
Program tamamen entegre olarak hazırlanmıştır, aynı program içersinde istediğiniz kadar Firma açarak birbirinden bağımsız olarak çalışabilirsiniz.

Programın Özellikleri
Günlük Hesaplar,
Sayaç girişleri ve sayaçların tank bağlantı tanımları, Pos ile satışlar, Veresiye satışlar, Perakende satışlar Akaryakıt hesabı buna bağlı Emtia hesabı (yağ, filtre, market vs.) İsteğe bağlı hesapları birleştirme ya da ayrı vardiyalara bölerek çok seçenekli günlük hesap yapma olanağı tek hesapla kasa, stoklar, sayaçlar, personel dosyaları işlenmesi ve bunlara ait istenilen tarih aralıklarında rapor alınma seçenekleri.

Akaryakıt Stok,
Akaryakıt stok tanımlamaları, Tank tanımlamaları, Akaryakıt giriş faturalarının işlenmesi ve tanklara göre dağılımının yapılması, tanklar arası stok aktarma, ve bunlara bağlı bir çok lt. ve kg. olarak raporlama seçenekler.

Emtia Stok,
Yağ ve market ürünlerinin tanımlamalarını ve takiplerini yaptığımız bölümdür burada stok girişleri emtia stok fatura işlenmesi kar zarar tabloları stoklara ait envanter ve bir çok raporlama seçenekleri mevcuttur.

Cari Hesaplar,
Cari kart tanımlamaları, Cari hareket girişleri hesap takipleri, vade farkı raporları eski hesaplara otomatik zam uygulama seçenekleri, borç alacak analizleri ve bir çok cari raporlama işlemleri mevcuttur

Ön Muhasebe,
Banka girişleri, Banka işlemleri, Pos tanımlamaları, Kasa işlemleri, Personel tanımı ve işlemleri, Gelir ve Gider tanımlamaları ve işlemleri, Kasa kapama, K.D.V hesaplanması, Fatura ve satış karşılaştırma tabloları, Bunlara ait rapor ve dokümanlar aylık ve yıllık istatistikler.

Fiş/İrsaliye,
Veresiye Fiş ve irsaliye girişleri, Cari hesap dökümleri (KDV dahil KDV Hariç) Vadesi gelen veresiye dökümleri, Faturalanacak fiş dökümleri, Bekleyen fiş detay ve özet dökümleri.

Faturalar,
Emtia ve akaryakıt Fatura girişleri, Veresiye fişlerini otomatik faturalama, çıkış faturası, Toptan satış faturası, Fatura dizaynı sayesinde istediğiniz boyuta faturayı yazıcıda bastırma imkanı, Faturalarla ilgili özet ve detay dökümler.

Tahsilat/Ödeme,
Nakit, Çek, Senet (cirolu, senet defteri vade farkı hesaplı) Banka havalesi, Pos ile tahsilat giriş imkanı. Firmalara yaptığımız Nakit çek ve banka havalesi girişleri, Muhtelif gider girişleri, Bunlara ait özet ve detay raporlar.

Çek/Senet,
Firma çek çıkışları, Çek ödeme işlemleri, Müşteri çek çıkışları (Tahsilat, Satıcıya, İade) Müşteri senet çıkışları, Firma çek raporları, müşteriler çek ve senet dökümleri.

Parametreler,
Firma bilgileri, İndeks düzeltmeler, Şifre girişi, Fatura dizaynı, Yeni firma oluşturma, Diskete bilgi yedekleme ve Firma altında çalışan tüm dosya bilgilerini görebiliriz.

Not : Kullanım Klavuzunu indirmek için lütfen buraya
tıklayın.Asep Akaryakıt Satış Entegre Paket Program indir ( Download )


İndirme Notu :Asep Akaryakıt Satış Entegre Paket Program Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com Asep Akaryakıt Satış Entegre Paket Program program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Kütüphane Programı
StampCAT
Nöbet Atama ve Personel
iMagic Restaurant Reserva
KitaPro Kütüphane Progr
KonakSis Müşteri Takip
YarışSever Bülten Anal
Otel Takip ve Kimlik Bild
NakliPro Nakliye Otomasyo
E.B.S. Otel (Kimlik Bildi
PSP Sigorta Acente Progra
Dbmachine
Müvekkil Takip
AKINSOFT NetSendika
Muhtar Otomasyon
Car Organizer Deluxe
Zet Foto
Car Sales Organizer Delux
Database Browser
Basketball Statistics Pro
LES [Lider Evlendirme Sis
Ercom Cam Pro
Muhtarlık Kişi Bilgiler
Veteriner Klinik Modülü
Trafik Tescil
Docuxplorer
Özlük Bilgileri Veri Ta
NT-Rehber
Kütüphane Programı
Keskin Telefon Rehberi
FrontPage 2002 Eklentisi:
ATS-Plus Araç Takip Otom
Muhtarlık
TOAD (Tool for Oracle App
ElvanPark-Evrak Takip Pro
Kimlik Bilgileri
TRSoft Adres Etiket
Formula1 Organizer Deluxe
MessLess Collector
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi