Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program ve Oyun Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 24.01.2021 Şu Anda Online:138 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

AKBS Geçici İkamet Yerleri Kimlik Bildirme indir → Araçlar Çeşitli

AKBS Geçici İkamet Yerleri Kimlik Bildirme

AKBS Geçici İkamet Yerleri Kimlik Bildirme Editör Açıklaması:
Veri Gönderme Sistemi, AKBS`nin tesislerde çalışacak olan kısmıdır. Tesislerin konaklama bilgilerini merkeze göndermeleri bu program ile olur.

İşlem aşamaları göz önüne alındığında, tesisin sisteme kaydı yapılıp, onay alındıktan sonra programın çalıştırılabilmesi için Tesis Kodu, Şifre ve Pin Numarası bilgilerine ihtiyaç vardır. Bu bilgiler, tesis kaydının merkez tarafından onaylanmasından sonra tesis sorumlu işleticilerine verilir.
Programın ilk çalışması esnasında internet bağlantısına ihtiyaç vardır. İnternet bağlantısı yapıldıktan sonra program gerekli bilgileri alarak bu bilgileri merkezden onaylatır. Eğer geçerli ise uygulamanın çalışmasına izin verir. Uygulama tekrar açıldığında kod ve şifre bilgileri saklandığından tekrar internete bağlanmaya gerek olmadan şifre buradan kontrol edilir. Ancak yinede şifre değiştirme, şifre talep ve kayıt onay kısımları için internet bağlantısı gereklidir. Veri gönderme kısmında da internet bağlantısı ihtiyacı vardır.

Programa girdikten sonra, dosya gönderme kısmından gelen iki ekrandan Veri Hazırlama formu aracılığı ile XML dosyaları sisteme yüklenebilir. Bu veriler bilgisayar üzerinde tutulur. Bu veriler paketlenip sıkıştırılarak internet üzerinden merkeze yollanır.

Programın kendi içinde bir sürüm kontrol mekanizması vardır. Programın yeni bir sürümü çıktığında bir uyarı ile sizi durumdan haberdar edecektir. Bu kontrol tüm internet aktivitesi esnasında kontrol edilir.

Programın çalışabilmesi için Java Runtime`a Gerek duymaktadır. Java Runtime Yüklemek için Tıklayın. Windows XP`de Service Pack 2 kurulduğunda bazı sorunların meydana geldiği belirtildi. Bu sorunlar ve çözümleri için Tıklayın.AKBS Geçici İkamet Yerleri Kimlik Bildirme indir ( Download )


İndirme Notu :AKBS Geçici İkamet Yerleri Kimlik Bildirme Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com AKBS Geçici İkamet Yerleri Kimlik Bildirme program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Ufalt
Teklif Analiz Maliyet ve
Word to PDF Converter
Advanced CD Label Maker
EğriÇiz
HTMLAsText
Recase
Rehber
Fast PDF Builder
ShutDown Plus
Avrupa Birliği Projesi
Bağlama (SAZ) Programı
Talk2Desktop
Typing Tutor
BT Remote 2000
Samanalevi
TalkingBuddy
Signatures
Purrint
Directory Printer
PDF Converter
Macro ToolsWorks Standard
HelioBar XP
Ownerfix
Wintergate Audio FX
FileMaker Key
12Ghosts Timer
Solid Converter DWG
FTP Editor
e-XPLoDeR Half-Life Bot
Sky Charts
Flash Admin
Flash2X EXE Packager
CHM2PDF Pilot
ZilSet
Unit Conversion Utility
SQL2000Print
Blogger For Word
QuickBooks Key
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi