Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 20.04.2019 Şu Anda Online:143 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

5 Clicks - Simple Screen Capture indir → Grafik - Resim Çeşitli

5 Clicks - Simple Screen Capture

5 Clicks - Simple Screen Capture Editör Açıklaması:
Yazılım, bilgisayar ekranında görünen veya bilgisayarda açılan herhangi bir nesnenin resmini ekran görüntüsü olarak kaydetmeye yaramaktadır.

Basit, kullanışlı ve oldukça sade bir arayüze sahip olan yazılım, küçük boyutuna rağmen oldukça başarılı bir ekran görüntüsü yakalamaktadır.

Kullanıcılar çoğu zaman ekranlarında gördükleri yazılımların veya diğer verilerin ekran görüntüsünü almak için gayret etmektedirler. Hele bu oyun, yazılım veya çok ilgi çeken bir görüntüyse bunu hemen kaydetmek istemektedirler.
Bazı zamanlarda bu olay yazılımlarla uğraşan şirket vb. işyerlerinde çok önemli hale gelebilmektedir. İşte böyle anlarda bu tür yazılımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Böyle durumlar için size önerdiğimiz bu yazılım kullanıcıların tam aradığı bir çözüm haline gelmektedir.

Yazılım, ekranınızda gördüğünüz hemen hemen bir şeyin saniyeler içerisinde ekran görüntüsünü yakalamaktadır. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu ve aradığı özellikleri kapsayan yazılım, ekran görüntüsünü yakaladığı resimle istenilen türde kayıt yapma imkanını kullanıcıya vermektedir. Kullanıcı ekran görüntüsünü hangi türde kaydetmek istiyorsa (PNG, Jpeg/Jpg veya bitmap dosyası) yazılım buna imkan verecek kaabiliyettedir. Ayrıca diğer rakiplerinden farklı olarak yazıcıdan baskı, panoya kopya gibi seçenekleri de mevcuttur. Kullanıcı bu özellikler sayesinde başka yazılımlara ihtiyaç duymadan bahse konu faaliyetleri yapabilmektedir. Yazılım herhangi bir görüntüyü kopyalama tekniği ile de istenmeyen bölümleri görüntüden çıkarma kabiliyetine sahiptir.

Yazılım, görüntüyle bir bütünleşme sağlamakta ve herhangi bir görüntü uygulamasında işlevsellik ele geçirdiği an görüntüyü seçerek kaydetmektedir.

Yazılımın nasıl kullanıldığını görmek için üretici tarafından hazırlanmış bu animasyonu seyretmenizi tavsiye ederiz.5 Clicks - Simple Screen Capture indir ( Download )


İndirme Notu :5 Clicks - Simple Screen Capture Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com 5 Clicks - Simple Screen Capture program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
Capture
DotColor
CaptureEze Pro
Cappy
Business Card Designer Pr
Grapher
Screen Hunter Pro
Print Screen
FreeDesktop
123 Flash Sound Extractor
WSnap
Screen Capture Master
Amic Screen Capture
123 Flash Image Extractor
HoverSnap
Small Business Publisher
DVD Labeler
Ace WINScreen
Portable FastStone Captur
Fast Photo Renamer
Captura
Liatro Electrical Design
Icon2Text
PCB Elegance (Limited)
Picture Library
CapSnapper
Encrypt Text in Picture
WinZoom
Texture Maker
Capture Eze Pro
Autodesk DWF Viewer (Expr
SnagIt
Context ThumbView
Video Capturix Suite
ColorPicker
Mr. Captor
The Logo Creator
TKexe Kalender
Video Decompiler
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi