Turkindir.com
Sitemizdeki tüm program ve dosyalar,
Resmi üretici ve yapımcı sitelerinden indirilir.
Toplam Program Sayısı : 11074 ® Güncellenme Tarihi : 18.06.2019 Şu Anda Online:138 ziyaretci 
KATEGORİLER :
│ Ana Sayfa Yeni Programlar En İyi Programlar Sitene Program Ekle │

5 Clicks - Simple Screen Capture indir → Grafik - Resim Çeşitli

5 Clicks - Simple Screen Capture

5 Clicks - Simple Screen Capture Editör Açıklaması:
Yazılım, bilgisayar ekranında görünen veya bilgisayarda açılan herhangi bir nesnenin resmini ekran görüntüsü olarak kaydetmeye yaramaktadır.

Basit, kullanışlı ve oldukça sade bir arayüze sahip olan yazılım, küçük boyutuna rağmen oldukça başarılı bir ekran görüntüsü yakalamaktadır.

Kullanıcılar çoğu zaman ekranlarında gördükleri yazılımların veya diğer verilerin ekran görüntüsünü almak için gayret etmektedirler. Hele bu oyun, yazılım veya çok ilgi çeken bir görüntüyse bunu hemen kaydetmek istemektedirler.
Bazı zamanlarda bu olay yazılımlarla uğraşan şirket vb. işyerlerinde çok önemli hale gelebilmektedir. İşte böyle anlarda bu tür yazılımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Böyle durumlar için size önerdiğimiz bu yazılım kullanıcıların tam aradığı bir çözüm haline gelmektedir.

Yazılım, ekranınızda gördüğünüz hemen hemen bir şeyin saniyeler içerisinde ekran görüntüsünü yakalamaktadır. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu ve aradığı özellikleri kapsayan yazılım, ekran görüntüsünü yakaladığı resimle istenilen türde kayıt yapma imkanını kullanıcıya vermektedir. Kullanıcı ekran görüntüsünü hangi türde kaydetmek istiyorsa (PNG, Jpeg/Jpg veya bitmap dosyası) yazılım buna imkan verecek kaabiliyettedir. Ayrıca diğer rakiplerinden farklı olarak yazıcıdan baskı, panoya kopya gibi seçenekleri de mevcuttur. Kullanıcı bu özellikler sayesinde başka yazılımlara ihtiyaç duymadan bahse konu faaliyetleri yapabilmektedir. Yazılım herhangi bir görüntüyü kopyalama tekniği ile de istenmeyen bölümleri görüntüden çıkarma kabiliyetine sahiptir.

Yazılım, görüntüyle bir bütünleşme sağlamakta ve herhangi bir görüntü uygulamasında işlevsellik ele geçirdiği an görüntüyü seçerek kaydetmektedir.

Yazılımın nasıl kullanıldığını görmek için üretici tarafından hazırlanmış bu animasyonu seyretmenizi tavsiye ederiz.5 Clicks - Simple Screen Capture indir ( Download )


İndirme Notu :5 Clicks - Simple Screen Capture Programını indirdikten ettikten sonra lütfen antivirüs programları ile taramadan geçiriniz. Turkindir.com 5 Clicks - Simple Screen Capture program yazarı değildir ve sorumlulukta kabul etmez.
 
SEÇMECE PROGRAMLAR
PCB Elegance (Limited)
Icon2Text
HoverSnap
Mr. Captor
Maggi
ColorPicker
CapSnapper
Rikisoft EasySnap Pro
Encrypt Text in Picture
Color Wheel Expert
1-More PhotoManager
Screenshot Utility
Picture Library
Çizim Yapma Programı -
123 Flash Sound Extractor
Screen Hunter Pro
Print DeskTop
Cam2pc
Fast Photo Renamer
Video Decompiler
Video Capturix Suite
Magic Gallery
Captura
Resim İmza Programı
Cappy
CaptureEze Pro
Capture Eze Pro
Open Clip Art Library PNG
Instant ThumbView
Print Screen
STEEL
SnagIt
Alice for Mac
Cover Commander
RapidCaps
GrabCaptureScreen
Screen Capture Master
Grab-IT
ScreenRip
 Copyright © Turkindir.com

Gizlilik Bildirimi