Opera

Opera Tarayıcısı

Web tarayıcılar içinde en kalitelisi diyebiliriz fakat çoğu kişi Opera browser kullanmadığı için bilemiyor. Web sitelerini gayet html standartlarına uyumlu şekilde gösterir hemde hızlı şekilde geçişleri vardır. Sekmelerle ayrı ayı siteler açabilir ve eklentileri sayesinde tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz.

VPN özelliği entegre edilmiştir bu sayede yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Hemde ücretsiz vpn sayesinde çok hızlı sayfaları gezebilirsiniz. Sol blokta hızlı erişim menüsü eklemişler ve orada whatsapp, facebook, favori siteleriniz, tarayıcı geçmişi ve eklentilerinize kolayca ulaşabilrisiniz.

Reklam engelleyici özelliği de vardır. Adblock benzeri programlara gerek kalmadan Opera tarayıcısı ile tek tıklamayla reklamları engelleyebilirsiniz.

Tarayıcının url çubuğundan aynı Chrome de olduğu gibi Google de arama yapabilir veya arama motorunu kendiniz özelleştirebilirsiniz. Yeni sekmede herzaman girdiğiniz sitelerin kısayollarını oluşturup internet deneyiminizi opera ile daha iyi hale getirebilirsiniz.

Yorum ekleyerek görüşlerinizi bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir