Hakkımızda

Turkindir.com isimli sitemiz üzerinden sizlere en iyi indirme/download hizmeti verebilmek için buradayız. Sitenin işleyişi hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz. Sitemiz öncelikle ziyaretcilerin çok kolay bir şekilde program/oyun ve uygulama yapımcılarının resmi web sitelerinden güvenle ve hızlı şekilde dosya indirebilmesini amaç edinmiştir. Ziyaretci güvenliği ve etik olmadığı için kesinlikle illegal veya yasadışı dosya eklenmeyecektir.

Günümüzde neredeyse çoğu indirme sitelerinde indirmek istediğiniz dosyaya ulaşmak çok zor. Gerek reklamlar olsun gerekse yönlendirilen sayfalar olsun istediğiniz dosyaya ulaşamıyorsunuz. Farklı bir dosya kurulumu yaparak bilgisayarınıza yada cep telefonunuza zarar veriyorsunuz. Veya bilgileriniz ele geçiriliyor. Buradaki amacımız en net ve basit bir şekilde istediğiniz dosyayı kolayca yükleyebilmenizdir.

Eklediğimiz dosyalar tamamen Resmi üretici kaynaklarından olup, Güvenle dosya indirebilirsiniz.

Sitemiz daha yeni bir site olduğu için lütfen paylaşım yaparak tanınmasını sağlarsanız sizler için daha iyi hizmet vermek için bizde elimizden gelen çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz.